Absolventská trička

Každý rok si žáci devátých ročníků vybírají potisky na společná absolventská trička. Ani tento rok pro nás nebyl výjimkou. V některých hodinách, ale hlavně během přestávek jsme věnovali každou volnou chvilku na to, abychom se radili a vybírali z katalogů různé návrhy. V jednu chvíli to vypadalo, že se snad ani nedohodneme. Někdo chtěl mikiny, jiný zase prosazoval trička. Nakonec jsme celý výběr zvládli. Před Vánoci jsme poslali objednávku s popisem, jak by trička měla vypadat. Přišla nám poštou 4. ledna. Všem se moc líbila a jsme s nimi spokojení. Trička absolventů nejsou určena pouze pro žáky devátých tříd, ale i pro třídní učitele. My jsme nezapomněli obdarovat ani pana ředitele.
Kučerová T., 9. A