BRUSLENÍ V ČÁSLAVI

Ve středu 5.3. jsme my, páťáci a čtvrťáci, jeli na bruslení do Čáslavi. V 6:50 jsme měli sraz na vlakovém nádraží. Cesta vlakem trvala asi 30 min. Jakmile jsme dorazili na stadion, šli jsme hned do haly. Uvnitř jsme si nazuli na lavičkách brusle a vyrazili s chutí na led. Ze začátku jsme chvíli padali, ale později jsme se rozjezdili a šlo nám to. Dováděli jsme s hrazdičkami a soupeřili spolu. Asi po hodině jsme si šli koupit do bufetu svačiny a dali si něco dobrého na zub. Poté jsme bruslili až do 10 hodin. Na závěr jsme se spojili v jeden velký vláček, v němž jsme nakonec všichni popadali na led. Měli jsme z toho legraci a smáli se sami sobě. Cestou na nádraží jsme si povídali o tom, jak se nám vedlo na ledě. Pak už nás čekal návrat domů do Třemošnice a zasloužený oběd. Těšíme se zase na příští bruslení.

Nikol Chládová z 5.B

Další příspěvky

Ze života školy

Olympiáda v lehkoatletickém čtyřboji

Ve středu 10. června se na fotbalovém stadionu v Třemošnici uskutečnil 2. ročník Olympiády v lehkoatletickém čtyřboji. Soutěže se zúčastnili žáci ze ZŠ Třemošnice, ZŠ Ronov nad Doubravou a ZŠ

Celý článek »
Ze života družiny

Kroužek Tvořílek

Také v letošním školním roce probíhal ve školní družině kroužek Tvořílek. Společně jsme vyráběli nejrůznější výrobky pro radost. Na podzim jsme například tvořili zajímavé papírové misky. Ke Dni matek jsme

Celý článek »