Bruslení žáků osmých tříd

Počátek října jsme si my, žáci osmých tříd i jejich páni učitelé Němec a Čermák, zpestřili. I přesto, že počasí stále vypadá téměř jako v létě, jsme se ve čtvrtek 5. října vydali bruslit na zimní stadion v Čáslavi. Naše cesta se měla uskutečnit vlakem, avšak z důvodu opravy kolejí jsme nakonec využili náhradní autobusovou dopravu. Společně jsme již delší čas nebruslili, mnozí byli překvapeni bruslařskými dovednostmi svých spolužáků. Ti méně zdatní se nakonec s tímto sportem také statečně poprali. Za celou dvouhodinu bruslení jsme si užili spoustu legrace. Na závěr jsme se společně vyfotili na památku a zamířili se přezout. Zpět do Třemošnice jsme se vraceli opět náhradním autobusem. Byla to povedená akce. Snad si vše ještě tento školní rok zopakujeme.
Vystavěl M. a Němec V., 8. B

Další příspěvky

Ze života školy

Prvňáčci na ledě

Ve čtvrtek 16. listopadu se děti z 1. A spolu se svými staršími kamarády z 5. A vypravily do Čáslavi na zimní stadion. Všichni za doprovodu svých učitelek jeli vlakem

Celý článek »
Ze života školy

Chemické experimenty

Chemie je pro nás osmáky nový vyučovací předmět. Pro mnohé se stal také jednou z nejoblíbenějších hodin. Provádíme různé pokusy, jako je třeba výroba modelu atomu, nebo také individuální domácí

Celý článek »
Ze života družiny

Podzim v naší družině

V září jsme očesali slaďoučká jablíčka. Poslední vlaštovce jsme popřáli šťastnou cestu do teplých krajin. Zhotovili jsme podzimní plody: žaludy, také jedlé i nejedlé houby. Ježek si odnesl své zásoby na

Celý článek »