Bruslení žáků osmých tříd

Počátek října jsme si my, žáci osmých tříd i jejich páni učitelé Němec a Čermák, zpestřili. I přesto, že počasí stále vypadá téměř jako v létě, jsme se ve čtvrtek 5. října vydali bruslit na zimní stadion v Čáslavi. Naše cesta se měla uskutečnit vlakem, avšak z důvodu opravy kolejí jsme nakonec využili náhradní autobusovou dopravu. Společně jsme již delší čas nebruslili, mnozí byli překvapeni bruslařskými dovednostmi svých spolužáků. Ti méně zdatní se nakonec s tímto sportem také statečně poprali. Za celou dvouhodinu bruslení jsme si užili spoustu legrace. Na závěr jsme se společně vyfotili na památku a zamířili se přezout. Zpět do Třemošnice jsme se vraceli opět náhradním autobusem. Byla to povedená akce. Snad si vše ještě tento školní rok zopakujeme.
Vystavěl M. a Němec V., 8. B