Krajské kolo olympiády v českém jazyce

Dne 19. 3. 2024 proběhlo krajské kolo olympiády v českém jazyce. Za naši základní školu se ho zúčastnila vítězka okresního kola Aneta Pádivá. Umístila se na velmi pěkném 7. místě. Navíc nutno dodat, že soutěžící, kteří obsadili 5. – 7. místo, od sebe dělil vždy pouhý 1 bod. Anetě děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy. Bohaté studijní úspěchy jí přejeme i v příštím školním roce na zvolené střední škole.
D. Němcová

Další příspěvky

Ze života školy

Den Země v Cemexu Prachovice

V pondělí 8. dubna se žáci obou sedmých tříd spolu se svými učitelkami vydali autobusem do cementárny Cemex v nedalekých Prachovicích. Spolu s námi dorazily na místo i jiné školy z okolí. Celý

Celý článek »
Ze života školy

Zápis do školy

První dubnový týden byl pro budoucí prvňáčky plný zážitků. V úterý po Velikonocích se v doprovodu svých učitelek vypravili do školy, aby se podívali, co je v první třídě čeká, a aby se

Celý článek »