Menší i větší, přesto na stejné lodi 3

Letošní prvňáčci si užívají svého prvenství s novým projektem, při kterém se poznávají se svými kamarády z šestého ročníku. Třída 6.B tedy v rámci spolupráce s 1.B připravila opičí dráhu na hodinu tělesné výchovy. Děti vyzkoušely své dovednosti na různorodých překážkách a v závěru hodiny si s nadšením společně zahrály hru „Na mrazíky“. Bylo krásné pozorovat, že vůbec nezáleží na tom, zda to jsou menší, nebo větší žáci. Radost z pohybu a hry měly v očích všechny děti.

Dita Štolfová a Marcela Holubová

 
 
 
 

Další příspěvky

Ze života školy

Rozhovor v němčině – „Trénink“

Některé dívky z 8.B natočily na hodinu německého jazyka rozhovor s názvem „Trénink“. Rozhodly se ho nahrát v zábavném stylu společně s nepovedenými záběry. Celá práce byla velmi zábavná, a

Celý článek »