Menší i větší, přesto na stejné lodi 3

Letošní prvňáčci si užívají svého prvenství s novým projektem, při kterém se poznávají se svými kamarády z šestého ročníku. Třída 6.B tedy v rámci spolupráce s 1.B připravila opičí dráhu na hodinu tělesné výchovy. Děti vyzkoušely své dovednosti na různorodých překážkách a v závěru hodiny si s nadšením společně zahrály hru „Na mrazíky“. Bylo krásné pozorovat, že vůbec nezáleží na tom, zda to jsou menší, nebo větší žáci. Radost z pohybu a hry měly v očích všechny děti.

Dita Štolfová a Marcela Holubová

 
 
 
 

Další příspěvky

Ze života školy

První školní výlet

Prvňáčci se dočkali hezkého počasí a vyjeli na školní výlet do Herolandu. Celý areál měly děti pro sebe a s nadšením si vše užily. třídy 1.A a 1.B

Celý článek »
Uncategorized

Projektový den

Ve středu 17. 5. 2023 se na druhém stupni základní školy uskutečnil projektový den „Naše město“. Šestý ročník v rámci projektu zpracovával témata městský úřad, knihovna, informační centrum, galerie. Dozvěděli

Celý článek »