Menší i větší, přesto na stejné lodi 3

Letošní prvňáčci si užívají svého prvenství s novým projektem, při kterém se poznávají se svými kamarády z šestého ročníku. Třída 6.B tedy v rámci spolupráce s 1.B připravila opičí dráhu na hodinu tělesné výchovy. Děti vyzkoušely své dovednosti na různorodých překážkách a v závěru hodiny si s nadšením společně zahrály hru „Na mrazíky“. Bylo krásné pozorovat, že vůbec nezáleží na tom, zda to jsou menší, nebo větší žáci. Radost z pohybu a hry měly v očích všechny děti.

Dita Štolfová a Marcela Holubová

 
 
 
 

Další příspěvky

Ze života školy

Den Země v Cemexu Prachovice

V pondělí 8. dubna se žáci obou sedmých tříd spolu se svými učitelkami vydali autobusem do cementárny Cemex v nedalekých Prachovicích. Spolu s námi dorazily na místo i jiné školy z okolí. Celý

Celý článek »
Ze života školy

Zápis do školy

První dubnový týden byl pro budoucí prvňáčky plný zážitků. V úterý po Velikonocích se v doprovodu svých učitelek vypravili do školy, aby se podívali, co je v první třídě čeká, a aby se

Celý článek »