„Menší i větší, přesto na stejné lodi“ Společné opékání špekáčků

Ve středu 6. září 2023 se žáci 7. B sešli se svými spolužáky z 2. B na zahradě smyslů v areálu základní školy. Rozhodli se totiž, že budou po velké přestávce opékat buřty. Všichni jsme si sedli pod altán na lavičky. Paní učitelky nám pomohly s přichystáním ohniště i této netradiční svačinky. Poté jsme nad rozdělaném ohni špekáčky opekli. Následně jsme společně usedli ke stolu a nasvačili se. Mezitím jsme si vyprávěli, jak jsme prožili letní prázdniny. Po ukončení hodování a společném úklidu celého prostoru jsme se jen rozloučili a vrátili se na další vyučovací hodinu. Celá akce se nám všem moc líbila, a to nejen proto, že se počasí vydařilo. Byl to skvělý start nového školního roku.

Adéla Tomišková, 7. B

Další příspěvky

Ze života školy

Hudební vystoupení skupiny Réva

V úterý 20. 2. 2024 zavítala do místního kulturního domu moravská hudební skupina Réva. Spolu se všemi žáky ZŠ Třemošnice jsme se vydali na připravený koncert. Byli jsme natěšení na

Celý článek »
Ze života školy

Návštěva divadla v Chrudimi

V úterý 20. února vyrazili žáci obou osmých tříd do Divadla Karla Pippicha v Chrudimi. Zde se konalo představení s názvem Z povídek malostranských, které bylo na motivy díla Jana

Celý článek »
Ze života školy

Mistrovství světa v biatlonu

Dne 15. února jsme se spolu s dalšími přihlášenými zájemci ze ZŠ Třemošnice vydali na mistrovství světa v biatlonu, které proběhlo v Novém Městě na Moravě. Jakmile si nás pan

Celý článek »