„Menší i větší, přesto na stejné lodi“ Společné opékání špekáčků

Ve středu 6. září 2023 se žáci 7. B sešli se svými spolužáky z 2. B na zahradě smyslů v areálu základní školy. Rozhodli se totiž, že budou po velké přestávce opékat buřty. Všichni jsme si sedli pod altán na lavičky. Paní učitelky nám pomohly s přichystáním ohniště i této netradiční svačinky. Poté jsme nad rozdělaném ohni špekáčky opekli. Následně jsme společně usedli ke stolu a nasvačili se. Mezitím jsme si vyprávěli, jak jsme prožili letní prázdniny. Po ukončení hodování a společném úklidu celého prostoru jsme se jen rozloučili a vrátili se na další vyučovací hodinu. Celá akce se nám všem moc líbila, a to nejen proto, že se počasí vydařilo. Byl to skvělý start nového školního roku.

Adéla Tomišková, 7. B

Další příspěvky

Uncategorized

Výlet na Kraskov

V úterý 18. června se žáci šestého ročníku v rámci projektu „Ekohlídky“ vydali na procházku po okolí. Ve třídě jsme si nejprve celou trasu naplánovali. Šli jsme kolem místního domova

Celý článek »