„Menší i větší, přesto na stejné lodi“ Společné opékání špekáčků

Ve středu 6. září 2023 se žáci 7. B sešli se svými spolužáky z 2. B na zahradě smyslů v areálu základní školy. Rozhodli se totiž, že budou po velké přestávce opékat buřty. Všichni jsme si sedli pod altán na lavičky. Paní učitelky nám pomohly s přichystáním ohniště i této netradiční svačinky. Poté jsme nad rozdělaném ohni špekáčky opekli. Následně jsme společně usedli ke stolu a nasvačili se. Mezitím jsme si vyprávěli, jak jsme prožili letní prázdniny. Po ukončení hodování a společném úklidu celého prostoru jsme se jen rozloučili a vrátili se na další vyučovací hodinu. Celá akce se nám všem moc líbila, a to nejen proto, že se počasí vydařilo. Byl to skvělý start nového školního roku.

Adéla Tomišková, 7. B

Další příspěvky

Ze života školy

Děti v dopravě

Žáci 2. B se v pátek 15. září 2023 zúčastnili projektového dne „Děti v dopravě“, který se nesl v duchu zelené barvy. Společně se vydali na dopravní hřiště, povídali si o bezpečnosti na

Celý článek »
Ze života školy

Prvňáčci ve škole

V pondělí 4. září usedlo do školních lavic Základní školy Třemošnice 45 nových prvňáčků. Ve třídě 1. A přivítala nové žáčky paní učitelka Eva Čermáková a ve třídě 1. B

Celý článek »