Návštěva SOŠ a SOU technické Třemošnice

Ve středu 10. 5. jsme se spolu s dalšími vybranými žáky sedmého ročníku zúčastnili projektového dne na SOŠ a SOU technickém v Třemošnici. Zde jsme si za pomocí mistra a jeho studentů vyrobili dřevěnou stoličku, kterou jsme si následně mohli odnést domů. Při práci jsme si vyzkoušeli různé nástroje jako je fréza, vrtačka nebo přímočará pila. Všem se celá dopolední práce líbila, z vlastnoručně vyrobené stoličky máme radost.

Němec Vojtěch, 7. B

Další příspěvky

Ze života školy

Prvňáčci na ledě

Ve čtvrtek 16. listopadu se děti z 1. A spolu se svými staršími kamarády z 5. A vypravily do Čáslavi na zimní stadion. Všichni za doprovodu svých učitelek jeli vlakem

Celý článek »
Ze života školy

Chemické experimenty

Chemie je pro nás osmáky nový vyučovací předmět. Pro mnohé se stal také jednou z nejoblíbenějších hodin. Provádíme různé pokusy, jako je třeba výroba modelu atomu, nebo také individuální domácí

Celý článek »
Ze života družiny

Podzim v naší družině

V září jsme očesali slaďoučká jablíčka. Poslední vlaštovce jsme popřáli šťastnou cestu do teplých krajin. Zhotovili jsme podzimní plody: žaludy, také jedlé i nejedlé houby. Ježek si odnesl své zásoby na

Celý článek »