Návštěva SOŠ a SOU technické Třemošnice

Ve středu 10. 5. jsme se spolu s dalšími vybranými žáky sedmého ročníku zúčastnili projektového dne na SOŠ a SOU technickém v Třemošnici. Zde jsme si za pomocí mistra a jeho studentů vyrobili dřevěnou stoličku, kterou jsme si následně mohli odnést domů. Při práci jsme si vyzkoušeli různé nástroje jako je fréza, vrtačka nebo přímočará pila. Všem se celá dopolední práce líbila, z vlastnoručně vyrobené stoličky máme radost.

Němec Vojtěch, 7. B

Další příspěvky

Ze života školy

První školní výlet

Prvňáčci se dočkali hezkého počasí a vyjeli na školní výlet do Herolandu. Celý areál měly děti pro sebe a s nadšením si vše užily. třídy 1.A a 1.B

Celý článek »
Uncategorized

Projektový den

Ve středu 17. 5. 2023 se na druhém stupni základní školy uskutečnil projektový den „Naše město“. Šestý ročník v rámci projektu zpracovával témata městský úřad, knihovna, informační centrum, galerie. Dozvěděli

Celý článek »