Ve středu 20. května si naši prvňáčci užili svůj vůbec první školní výlet!
Navštívili pohádkové místo Peklo Čertovina, kde se s velkým nadšením zapojili do všech připravených aktivit. Nechyběla spousta smíchu, zážitků a dobré nálady.
Děti si celý den moc užily a domů odjížděly plné dojmů a krásných vzpomínek.

Ze života školy
Exkurze do společnosti KOVOLIS HEDVIKOV
V pondělí 25. května jsme se v rámci odpolední výuky zúčastnili exkurze ve společnosti KOVOLIS HEDVIKOV v Třemošnici. Po příchodu k hlavní bráně areálu jsme obdrželi ochranné brýle a reflexní

