Dne 10. října třídy 6. A a 2. B zdobily podzimní truhlíky. Postup byl jednoduchý. Společnými silami jsme napíchali různé rostliny do aranžovací hmoty. Dozadu jsme dávali větší kusy – větvičky keřů a stromků. Doprostřed jsme zapichovali suché květiny jako symbol podzimu. Dále jsme truhlíky zdobili i šípky, mochyní a břečťanem. Úplně dopředu jsme umístili menší kousky zeleně. Nakonec jsme na květináč nalepili papírové listy a mašli. Po celou dobu jsme pracovali ve skupinách, kde měl každý druhák svého patrona – šesťáka. Hotové truhlíky jsme s paní učitelkou odnesli ven na okna. Všechny nás to moc bavilo.
Aneta Škarydová, 6. A

Ze života školy
Exkurze do společnosti KOVOLIS HEDVIKOV
V pondělí 25. května jsme se v rámci odpolední výuky zúčastnili exkurze ve společnosti KOVOLIS HEDVIKOV v Třemošnici. Po příchodu k hlavní bráně areálu jsme obdrželi ochranné brýle a reflexní

