Recitační soutěž

V úterý 14.5. se sešli nejlepší recitátoři ze všech ročníků prvního stupně ZŠ, aby předvedli svůj přednes před porotou v místní cukrárně. Na recitační soutěž se všichni pečlivě připravovali ve škole i doma. Soutěžilo se ve třech kategoriích. V první kategorii měli premiéru žáci prvních ročníků. Ve druhé kategorii se snažili porotu a diváky zaujmout druháčci a třeťáci. Třetí kategorie patřila čtvrtým a pátým ročníkům. Celkem se recitace zúčastnilo 18 žáků. Poděkování a gratulace patří všem, kteří překonali trému, potěšili svými výkony publikum a vzorně reprezentovali základní školu.
Martina Horní