Školní futsalová liga 9

V úterý 15. listopadu 2022 se v místní školní tělocvičně uskutečnil futsalový turnaj základních škol. Sportovních klání o postup se zúčastnili žáci čtyř základních škol: Základní fotbalová škola Ohrazenice v Pardubicích, ZŠ Smetanova Hlinsko, ZŠ Česká Bělá a domácí ZŠ Třemošnice.

Úvodní zápas jsme odehráli proti České Bělé, který jsme po dobrém výkonu všech hráčů, obzvlášť Richarda Smutného, suverénně vyhráli 8:0. Branky vstřelili Smutný Richard (5 gólů), po jednom gólu byli úspěšní Jirák David, Tlustý Matěj a Nováček Richard. Druhý zápas proti ohrazenické škole, ve kterém nám sice dobře fungovala obrana, jsme nakonec bohužel prohráli 0:3. Kvůli dosavadnímu pozitivnímu skóre nám k postupu stačila remíza proti hlinecké „Smetánce“. Po desáté minutě byl stav zápasu 0:2 pro Hlinsko. Ale náš tým se nevzdal, skóre dorovnal a v druhém poločase navíc stav utkání otočil díky dvěma brankám Richarda Nováčka a jedné brance Richarda Smutného. Zápas zpečetil brankář Pavel Kolbaba žlutou kartou za zdržování. Díky této výhře jsme společně se ZŠ Ohrazenice postoupili do dalšího kola.

Děkujeme všem zúčastněným za reprezentaci naší školy.

Sestava: Kolbaba – Tlustý, Nováček – Jirák, Šmídl; Smutný, Brožek

Trenér: Mgr. Radek Pejřimovský

Napsal: Pavel Kolbaba, 9. ročník

Další příspěvky

Ze života školy

Prvňáčci na ledě

Ve čtvrtek 16. listopadu se děti z 1. A spolu se svými staršími kamarády z 5. A vypravily do Čáslavi na zimní stadion. Všichni za doprovodu svých učitelek jeli vlakem

Celý článek »
Ze života školy

Chemické experimenty

Chemie je pro nás osmáky nový vyučovací předmět. Pro mnohé se stal také jednou z nejoblíbenějších hodin. Provádíme různé pokusy, jako je třeba výroba modelu atomu, nebo také individuální domácí

Celý článek »
Ze života družiny

Podzim v naší družině

V září jsme očesali slaďoučká jablíčka. Poslední vlaštovce jsme popřáli šťastnou cestu do teplých krajin. Zhotovili jsme podzimní plody: žaludy, také jedlé i nejedlé houby. Ježek si odnesl své zásoby na

Celý článek »