Školní futsalová liga 9

V úterý 15. listopadu 2022 se v místní školní tělocvičně uskutečnil futsalový turnaj základních škol. Sportovních klání o postup se zúčastnili žáci čtyř základních škol: Základní fotbalová škola Ohrazenice v Pardubicích, ZŠ Smetanova Hlinsko, ZŠ Česká Bělá a domácí ZŠ Třemošnice.

Úvodní zápas jsme odehráli proti České Bělé, který jsme po dobrém výkonu všech hráčů, obzvlášť Richarda Smutného, suverénně vyhráli 8:0. Branky vstřelili Smutný Richard (5 gólů), po jednom gólu byli úspěšní Jirák David, Tlustý Matěj a Nováček Richard. Druhý zápas proti ohrazenické škole, ve kterém nám sice dobře fungovala obrana, jsme nakonec bohužel prohráli 0:3. Kvůli dosavadnímu pozitivnímu skóre nám k postupu stačila remíza proti hlinecké „Smetánce“. Po desáté minutě byl stav zápasu 0:2 pro Hlinsko. Ale náš tým se nevzdal, skóre dorovnal a v druhém poločase navíc stav utkání otočil díky dvěma brankám Richarda Nováčka a jedné brance Richarda Smutného. Zápas zpečetil brankář Pavel Kolbaba žlutou kartou za zdržování. Díky této výhře jsme společně se ZŠ Ohrazenice postoupili do dalšího kola.

Děkujeme všem zúčastněným za reprezentaci naší školy.

Sestava: Kolbaba – Tlustý, Nováček – Jirák, Šmídl; Smutný, Brožek

Trenér: Mgr. Radek Pejřimovský

Napsal: Pavel Kolbaba, 9. ročník

Další příspěvky

Ze života školy

První školní výlet

Prvňáčci se dočkali hezkého počasí a vyjeli na školní výlet do Herolandu. Celý areál měly děti pro sebe a s nadšením si vše užily. třídy 1.A a 1.B

Celý článek »
Uncategorized

Projektový den

Ve středu 17. 5. 2023 se na druhém stupni základní školy uskutečnil projektový den „Naše město“. Šestý ročník v rámci projektu zpracovával témata městský úřad, knihovna, informační centrum, galerie. Dozvěděli

Celý článek »