Školní futsalová liga 9

V úterý 15. listopadu 2022 se v místní školní tělocvičně uskutečnil futsalový turnaj základních škol. Sportovních klání o postup se zúčastnili žáci čtyř základních škol: Základní fotbalová škola Ohrazenice v Pardubicích, ZŠ Smetanova Hlinsko, ZŠ Česká Bělá a domácí ZŠ Třemošnice.

Úvodní zápas jsme odehráli proti České Bělé, který jsme po dobrém výkonu všech hráčů, obzvlášť Richarda Smutného, suverénně vyhráli 8:0. Branky vstřelili Smutný Richard (5 gólů), po jednom gólu byli úspěšní Jirák David, Tlustý Matěj a Nováček Richard. Druhý zápas proti ohrazenické škole, ve kterém nám sice dobře fungovala obrana, jsme nakonec bohužel prohráli 0:3. Kvůli dosavadnímu pozitivnímu skóre nám k postupu stačila remíza proti hlinecké „Smetánce“. Po desáté minutě byl stav zápasu 0:2 pro Hlinsko. Ale náš tým se nevzdal, skóre dorovnal a v druhém poločase navíc stav utkání otočil díky dvěma brankám Richarda Nováčka a jedné brance Richarda Smutného. Zápas zpečetil brankář Pavel Kolbaba žlutou kartou za zdržování. Díky této výhře jsme společně se ZŠ Ohrazenice postoupili do dalšího kola.

Děkujeme všem zúčastněným za reprezentaci naší školy.

Sestava: Kolbaba – Tlustý, Nováček – Jirák, Šmídl; Smutný, Brožek

Trenér: Mgr. Radek Pejřimovský

Napsal: Pavel Kolbaba, 9. ročník

Další příspěvky

Ze života školy

Rozhovor v němčině – „Trénink“

Některé dívky z 8.B natočily na hodinu německého jazyka rozhovor s názvem „Trénink“. Rozhodly se ho nahrát v zábavném stylu společně s nepovedenými záběry. Celá práce byla velmi zábavná, a

Celý článek »