Školní výlet Pardubice

Dne 17. června se žáci 8. A vydali na školní výlet do Lanového centra v Pardubicích. Sraz jsme měli na autobusovém nádraží v 8:20 a odjížděli jsme o půl deváté z Třemošnice. Do Pardubic jsme dorazili v 9:30 a vydali jsme se na cestu k centru. Šli jsme třídou Míru a kolem Tyršových sadů. Když jsme byli na místě, instruktor nás proškolil a oblékl nás do bezpečnostních popruhů. Teprve pak jsme se mohli pustit do lezení. Trasa se skládala z 13 lanových překážek, které byly zavěšeny ve výšce 7,5 metrů. Lezli jsme přes sítě a různé dřevěné mosty. Na závěr jsme sjeli dlouhou lanovkou. Dál jsme měli naplánováno jít do Atria a něco si koupit a také se najíst. Domů jsme se vrátili v odpoledních hodinách. Byl to krásný zážitek a myslím, že spousta z nás se ještě vrátí.
Vendula Lipenská, 8. A

Další příspěvky

Ze života školy

Olympiáda v lehkoatletickém čtyřboji

Ve středu 10. června se na fotbalovém stadionu v Třemošnici uskutečnil 2. ročník Olympiády v lehkoatletickém čtyřboji. Soutěže se zúčastnili žáci ze ZŠ Třemošnice, ZŠ Ronov nad Doubravou a ZŠ

Celý článek »
Ze života družiny

Kroužek Tvořílek

Také v letošním školním roce probíhal ve školní družině kroužek Tvořílek. Společně jsme vyráběli nejrůznější výrobky pro radost. Na podzim jsme například tvořili zajímavé papírové misky. Ke Dni matek jsme

Celý článek »