Volby do školské rady

Volby do Školské rady při ZŠ Třemošnice

se uskuteční ve čtvrtek 27. dubna 2023 v době od 1630 do 1800 hodin v budově školy v místnosti č. 114 (klubovna v přízemí).

Zákonní zástupci nezletilých žáků volí 2 členy rady. V kanceláři školy (nebo na jejích webových stránkách ke stažení) je k vyzvednutí formulář „Návrh na kandidáta pro volbu do ŠR a Souhlas s kandidaturou do ŠR“.

Vyplněné kandidátky se musí odevzdat do kanceláře školy nejpozději do středy 1. března 2023 do 1500 hodin. Po kontrole úplnosti budou v pátek 3. 3. 2023 zveřejněny kandidátní listiny. Na jejich základě budou voleni členové školské rady.

Další příspěvky

Ze života školy

Děti v dopravě

Žáci 2. B se v pátek 15. září 2023 zúčastnili projektového dne „Děti v dopravě“, který se nesl v duchu zelené barvy. Společně se vydali na dopravní hřiště, povídali si o bezpečnosti na

Celý článek »
Ze života školy

Prvňáčci ve škole

V pondělí 4. září usedlo do školních lavic Základní školy Třemošnice 45 nových prvňáčků. Ve třídě 1. A přivítala nové žáčky paní učitelka Eva Čermáková a ve třídě 1. B

Celý článek »