Volby do školské rady

Volby do Školské rady při ZŠ Třemošnice

se uskuteční ve čtvrtek 27. dubna 2023 v době od 1630 do 1800 hodin v budově školy v místnosti č. 114 (klubovna v přízemí).

Zákonní zástupci nezletilých žáků volí 2 členy rady. V kanceláři školy (nebo na jejích webových stránkách ke stažení) je k vyzvednutí formulář „Návrh na kandidáta pro volbu do ŠR a Souhlas s kandidaturou do ŠR“.

Vyplněné kandidátky se musí odevzdat do kanceláře školy nejpozději do středy 1. března 2023 do 1500 hodin. Po kontrole úplnosti budou v pátek 3. 3. 2023 zveřejněny kandidátní listiny. Na jejich základě budou voleni členové školské rady.

Další příspěvky

Uncategorized

Výlet na Kraskov

V úterý 18. června se žáci šestého ročníku v rámci projektu „Ekohlídky“ vydali na procházku po okolí. Ve třídě jsme si nejprve celou trasu naplánovali. Šli jsme kolem místního domova

Celý článek »