Zkoušky „Cambridge exams“

V úterý 21. 2. 2023 se žáci osmého a devátého ročníku ZŠ Třemošnice vydali do pardubického Britského centra pro certifikáty z úspěšně složených mezinárodních zkoušek z angličtiny „Cambridge exams“. Studenti se na prosincové zkoušky zodpovědně chystali prostřednictvím přípravného kurzu vedeného Mgr. Alenou Chaloupkovou, které probíhalo již od první poloviny měsíce září až do počátku prosince. Kurzy se konaly každou sobotu na Základní škole Seč, jež žákům vřele poskytovala své prostory pro přípravu. Letošní výsledky zkoušek byly opravdu zdařilé. Studentům se podařilo dosáhnout znamenitých úrovní, jimiž jsou B1 (odpovídá rozsahu znalostí prvních dvou ročníků na SŠ) a B2 (odpovídá úrovni požadovaných kompetencí z AJ při maturitní zkoušce) evropského referenčního rámce.

Lucie Fidrová, 9. ročník

Další příspěvky

Ze života školy

Den Země v Cemexu Prachovice

V pondělí 8. dubna se žáci obou sedmých tříd spolu se svými učitelkami vydali autobusem do cementárny Cemex v nedalekých Prachovicích. Spolu s námi dorazily na místo i jiné školy z okolí. Celý

Celý článek »
Ze života školy

Zápis do školy

První dubnový týden byl pro budoucí prvňáčky plný zážitků. V úterý po Velikonocích se v doprovodu svých učitelek vypravili do školy, aby se podívali, co je v první třídě čeká, a aby se

Celý článek »