Adaptační kurz žáků 6. třídy

Ve dnech 11. a 12. září jsme se vydali na adaptační kurz do kempu Konopáč u Heřmanova Městce. Ubytování, které bylo hrazeno ze SRPDŠ, jsme měli v chatkách. Užili jsme si krásné počasí, také jsme si zahráli spoustu her na stmelení kolektivu a hlubší poznání spolužáků. Večer jsme si opekli špekáčky a užili si spoustu zábavy. Byl to pěkný start nového školního roku.

žáci 6. třídy ZŠ Třemošnice

Další příspěvky

Ze života školy

Prvňáčci na ledě

Ve čtvrtek 16. listopadu se děti z 1. A spolu se svými staršími kamarády z 5. A vypravily do Čáslavi na zimní stadion. Všichni za doprovodu svých učitelek jeli vlakem

Celý článek »
Ze života školy

Chemické experimenty

Chemie je pro nás osmáky nový vyučovací předmět. Pro mnohé se stal také jednou z nejoblíbenějších hodin. Provádíme různé pokusy, jako je třeba výroba modelu atomu, nebo také individuální domácí

Celý článek »
Ze života družiny

Podzim v naší družině

V září jsme očesali slaďoučká jablíčka. Poslední vlaštovce jsme popřáli šťastnou cestu do teplých krajin. Zhotovili jsme podzimní plody: žaludy, také jedlé i nejedlé houby. Ježek si odnesl své zásoby na

Celý článek »