Ve středu 1. 10. a 8. 10. se třídy 1. A a 1. B vydaly se svými patrony ze 4. ročníků bruslit na zimní stadion do Čáslavi. Sešli jsme se již 6:50 hodin na vlakovém nádraží v Třemošnici. Každý patron měl na starosti svého prvňáčka. Tomu pomohl nejen při cestování, ale i s oblékáním a obouváním bruslí. Společně jsme pak vyrazili na led. I přes několik pádů se dopoledne velmi vydařilo. Už se moc těšíme na další společné zážitky.

Ze života školy
Exkurze do společnosti KOVOLIS HEDVIKOV
V pondělí 25. května jsme se v rámci odpolední výuky zúčastnili exkurze ve společnosti KOVOLIS HEDVIKOV v Třemošnici. Po příchodu k hlavní bráně areálu jsme obdrželi ochranné brýle a reflexní

