Den v dopravě

V pátek 3. 10. proběhl na naší škole “Den v dopravě”. Účastnil se ho celý první stupeň. Každá třída měla vyhrazenou jednu hodinu na dopravním hřišti, kde trénovala jízdy na kole či koloběžce. Připraven byl též slalom. Ve třídě si pak děti opakovaly pravidla silničního provozu nebo se učily dopravní značky. Čtvrťáci měli přece jen program o trošku pestřejší. Navštívil je člen čáslavské policie, pan Málek. Ten si s dětmi povídal  nejen o pravidlech a značkách, ale i o různých nebezpečných situacích, které můžeme na silnicích zažít. Na závěr nás pozval na velké dopravní hřiště do Čáslavi. Jeho povídání se všem moc líbilo a my už se těšíme na další setkání.  
Simona Chudomelová

Další příspěvky

Ze života školy

Exkurze do společnosti KOVOLIS HEDVIKOV

V pondělí 25. května jsme se v rámci odpolední výuky zúčastnili exkurze ve společnosti KOVOLIS HEDVIKOV v Třemošnici. Po příchodu k hlavní bráně areálu jsme obdrželi ochranné brýle a reflexní

Celý článek »
Ze života družiny

Dětský den

V pátek 29. května připravily školní družiny pro děti tradiční oslavu Dětského dne. Díky krásnému počasí mohly všechny aktivity probíhat venku a děti se s nadšením pustily do plnění připravených

Celý článek »
Ze života školy

Florbalový turnaj na naší škole

V úterý 26. května se v naší tělocvičně uskutečnil florbalový turnaj pro žáky 2. stupně. O tuto oblíbenou sportovní hru byl mezi žáky velký zájem, a proto naši školu reprezentovala

Celý článek »