V pátek 3. 10. proběhl na naší škole “Den v dopravě”. Účastnil se ho celý první stupeň. Každá třída měla vyhrazenou jednu hodinu na dopravním hřišti, kde trénovala jízdy na kole či koloběžce. Připraven byl též slalom. Ve třídě si pak děti opakovaly pravidla silničního provozu nebo se učily dopravní značky. Čtvrťáci měli přece jen program o trošku pestřejší. Navštívil je člen čáslavské policie, pan Málek. Ten si s dětmi povídal nejen o pravidlech a značkách, ale i o různých nebezpečných situacích, které můžeme na silnicích zažít. Na závěr nás pozval na velké dopravní hřiště do Čáslavi. Jeho povídání se všem moc líbilo a my už se těšíme na další setkání.
Simona Chudomelová

Ze života školy
Exkurze do společnosti KOVOLIS HEDVIKOV
V pondělí 25. května jsme se v rámci odpolední výuky zúčastnili exkurze ve společnosti KOVOLIS HEDVIKOV v Třemošnici. Po příchodu k hlavní bráně areálu jsme obdrželi ochranné brýle a reflexní

