Den v dopravě

V pátek 3. 10. proběhl na naší škole “Den v dopravě”. Účastnil se ho celý první stupeň. Každá třída měla vyhrazenou jednu hodinu na dopravním hřišti, kde trénovala jízdy na kole či koloběžce. Připraven byl též slalom. Ve třídě si pak děti opakovaly pravidla silničního provozu nebo se učily dopravní značky. Čtvrťáci měli přece jen program o trošku pestřejší. Navštívil je člen čáslavské policie, pan Málek. Ten si s dětmi povídal  nejen o pravidlech a značkách, ale i o různých nebezpečných situacích, které můžeme na silnicích zažít. Na závěr nás pozval na velké dopravní hřiště do Čáslavi. Jeho povídání se všem moc líbilo a my už se těšíme na další setkání.  
Simona Chudomelová

Další příspěvky

Ze života školy

Olympiáda v lehkoatletickém čtyřboji

Ve středu 10. června se na fotbalovém stadionu v Třemošnici uskutečnil 2. ročník Olympiády v lehkoatletickém čtyřboji. Soutěže se zúčastnili žáci ze ZŠ Třemošnice, ZŠ Ronov nad Doubravou a ZŠ

Celý článek »
Ze života družiny

Kroužek Tvořílek

Také v letošním školním roce probíhal ve školní družině kroužek Tvořílek. Společně jsme vyráběli nejrůznější výrobky pro radost. Na podzim jsme například tvořili zajímavé papírové misky. Ke Dni matek jsme

Celý článek »