Bruslení sedmáci a druháci

My, žáci sedmé třídy, jsme ve středu 20. listopadu vyrazili s našimi spolužáky z druhé třídy na bruslení. V 6:50 jsme měli všichni sraz před vlakovým nádražím, abychom stihli spojení. Když přijel vlak, všichni jsme nasedli a jelo se. Po půl hodince jsme v Čáslavi vystoupili a následovala docela dlouhá cesta na zimní stadion. Hned, jak jsme přišli na kluziště, obuli jsme si brusle a pomohli svým kamarádům z druhé třídy, aby mohli s námi na led. Chvilku jsme všichni jen tak jezdili, potom jsme hráli na babu, nebo se fotili. Dali jsme si se třídou sázku, že komu zůstane jako poslední baba, tak bude muset před zpáteční cestou vlakem obstarat na vlakovém nádraží jízdenky pro celou skupinu. Tímto „šťastlivcem“ byl nakonec Vojta Semerád. Když nám v 10 hodin vypršel čas vymezený na bruslení, šli jsme se přezout. Po krátkém občerstvení jsme odcházeli zpět na vlakové nádraží. Zde se nám všem Vojta postaral o zakoupení jízdenek. Pak už nás čekala pouze cesta zpět do Třemošnice. Po návratu se někteří z nás vrátili do školy na oběd. Celé dopoledne jsme si všichni moc užili. Doufáme, že to nebylo v letošním školním roce naposledy.
Laura Ventluková, 7. ročník

Další příspěvky

Ze života školy

Exkurze do společnosti KOVOLIS HEDVIKOV

V pondělí 25. května jsme se v rámci odpolední výuky zúčastnili exkurze ve společnosti KOVOLIS HEDVIKOV v Třemošnici. Po příchodu k hlavní bráně areálu jsme obdrželi ochranné brýle a reflexní

Celý článek »
Ze života družiny

Dětský den

V pátek 29. května připravily školní družiny pro děti tradiční oslavu Dětského dne. Díky krásnému počasí mohly všechny aktivity probíhat venku a děti se s nadšením pustily do plnění připravených

Celý článek »
Ze života školy

Florbalový turnaj na naší škole

V úterý 26. května se v naší tělocvičně uskutečnil florbalový turnaj pro žáky 2. stupně. O tuto oblíbenou sportovní hru byl mezi žáky velký zájem, a proto naši školu reprezentovala

Celý článek »