Bruslení sedmáků a druháků

Žáci naší základní školy se postupně účastní bruslení na zimním stadionu v Čáslavi. Třída 7. A vyrazila na tuto akci ve čtvrtek 12. 10. V rámci programu třídních patronů s názvem „Menší i větší, přesto na stejné lodi“ jsme jeli společně se třídou 2. A.

Ráno jsme místo vlaku použili náhradní autobusovou dopravu. Když jsme dorazili, pomáhali jsme druháčkům obouvat brusle a následně i bruslit. Na stadionu nám byly přístupné automaty s občerstvením a teplými nápoji. Na závěr jsme si ještě zabruslili hru vláček, pak už jsme se museli jít přezout. Jen neradi jsme opouštěli stadion. Autobusem jsme se vraceli zpět do Třemošnice. Část třídy šla do školy na oběd. Celý den jsme si velice užili a dlouho na něj budeme vzpomínat.
Petrusová T., 7. A