Bruslení sedmáků a druháků

Žáci naší základní školy se postupně účastní bruslení na zimním stadionu v Čáslavi. Třída 7. A vyrazila na tuto akci ve čtvrtek 12. 10. V rámci programu třídních patronů s názvem „Menší i větší, přesto na stejné lodi“ jsme jeli společně se třídou 2. A.

Ráno jsme místo vlaku použili náhradní autobusovou dopravu. Když jsme dorazili, pomáhali jsme druháčkům obouvat brusle a následně i bruslit. Na stadionu nám byly přístupné automaty s občerstvením a teplými nápoji. Na závěr jsme si ještě zabruslili hru vláček, pak už jsme se museli jít přezout. Jen neradi jsme opouštěli stadion. Autobusem jsme se vraceli zpět do Třemošnice. Část třídy šla do školy na oběd. Celý den jsme si velice užili a dlouho na něj budeme vzpomínat.
Petrusová T., 7. A

Další příspěvky

Ze života školy

Prvňáčci na ledě

Ve čtvrtek 16. listopadu se děti z 1. A spolu se svými staršími kamarády z 5. A vypravily do Čáslavi na zimní stadion. Všichni za doprovodu svých učitelek jeli vlakem

Celý článek »
Ze života školy

Chemické experimenty

Chemie je pro nás osmáky nový vyučovací předmět. Pro mnohé se stal také jednou z nejoblíbenějších hodin. Provádíme různé pokusy, jako je třeba výroba modelu atomu, nebo také individuální domácí

Celý článek »
Ze života družiny

Podzim v naší družině

V září jsme očesali slaďoučká jablíčka. Poslední vlaštovce jsme popřáli šťastnou cestu do teplých krajin. Zhotovili jsme podzimní plody: žaludy, také jedlé i nejedlé houby. Ježek si odnesl své zásoby na

Celý článek »