Česko vs Slovinsko

V úterý 5. 12. večer navštívili vybraní žáci ZŠ Třemošnice fotbalový zápas žen, který proběhl na pardubickém stadioně. Hrálo se divácky atraktivní utkání ženské fotbalové Ligy národů mezi týmy Česka a Slovinska. Při vstupu na stadion nás prohledala kontrola. Pak už jsme si sedli na naše místa, kde jsme všichni společně celý zápas fandili a bubnovali, abychom české hráčky vyburcovali k lepšímu výkonu. A vyplatilo se. V prvním poločase vstřelily naše reprezentantky dva góly, ve druhém přidaly další tři. Jednu branku však sudí nemohl uznat. Konečný výsledek byl tedy 4:0 ve prospěch domácích českých hráček. Po závěrečné děkovačce jsme s veselou náladou zamířili zpět domů.
Němec V., 8. B

Další příspěvky

Ze života školy

Hudební vystoupení skupiny Réva

V úterý 20. 2. 2024 zavítala do místního kulturního domu moravská hudební skupina Réva. Spolu se všemi žáky ZŠ Třemošnice jsme se vydali na připravený koncert. Byli jsme natěšení na

Celý článek »
Ze života školy

Návštěva divadla v Chrudimi

V úterý 20. února vyrazili žáci obou osmých tříd do Divadla Karla Pippicha v Chrudimi. Zde se konalo představení s názvem Z povídek malostranských, které bylo na motivy díla Jana

Celý článek »
Ze života školy

Mistrovství světa v biatlonu

Dne 15. února jsme se spolu s dalšími přihlášenými zájemci ze ZŠ Třemošnice vydali na mistrovství světa v biatlonu, které proběhlo v Novém Městě na Moravě. Jakmile si nás pan

Celý článek »