Česko vs Slovinsko

V úterý 5. 12. večer navštívili vybraní žáci ZŠ Třemošnice fotbalový zápas žen, který proběhl na pardubickém stadioně. Hrálo se divácky atraktivní utkání ženské fotbalové Ligy národů mezi týmy Česka a Slovinska. Při vstupu na stadion nás prohledala kontrola. Pak už jsme si sedli na naše místa, kde jsme všichni společně celý zápas fandili a bubnovali, abychom české hráčky vyburcovali k lepšímu výkonu. A vyplatilo se. V prvním poločase vstřelily naše reprezentantky dva góly, ve druhém přidaly další tři. Jednu branku však sudí nemohl uznat. Konečný výsledek byl tedy 4:0 ve prospěch domácích českých hráček. Po závěrečné děkovačce jsme s veselou náladou zamířili zpět domů.
Němec V., 8. B

Další příspěvky

Uncategorized

Výlet na Kraskov

V úterý 18. června se žáci šestého ročníku v rámci projektu „Ekohlídky“ vydali na procházku po okolí. Ve třídě jsme si nejprve celou trasu naplánovali. Šli jsme kolem místního domova

Celý článek »