Futsalový turnaj 7. ročníků

V pátek 24. listopadu 2023 se v tělocvičně ZŠ Třemošnice konal turnaj futsalu. Této události se zúčastnili žáci 7. ročníku Základní školy Třemošnice, Ronova nad Doubravou a Ledče nad Sázavou. Trenérem třemošnického týmu byl Mgr. Radek Pejřimovský. První zápas hrála Třemošnice proti Ledči nad Sázavou, kdy poločas skončil remízou 1:1, nakonec však třemošničtí hráči zvítězili 3:2. Druhý zápas, který hrála Ledeč nad Sázavou s Ronovem nad Doubravou, skončil po 30 minutách výsledným skóre 7:1 pro Ledeč nad Sázavou. Ve třetím zápase tým žáků z Ronova, navzdory veškerému úsilí, podlehl soupeři z Třemošnice 0:7. Pořadí stupňů vítězů bylo následovné: první Třemošnice, druhá Ledeč nad Sázavou a třetí Ronov nad Doubravou. V průběhu turnaje přišli třemošničtí žáci podpořit své spolužáky, za což jim celý tým děkuje. Vytvořili tak neopakovatelnou sportovní atmosféru.
Handlíř D., 7. B

Další příspěvky

Uncategorized

Výlet na Kraskov

V úterý 18. června se žáci šestého ročníku v rámci projektu „Ekohlídky“ vydali na procházku po okolí. Ve třídě jsme si nejprve celou trasu naplánovali. Šli jsme kolem místního domova

Celý článek »