Futsalový turnaj 7. ročníků

V pátek 24. listopadu 2023 se v tělocvičně ZŠ Třemošnice konal turnaj futsalu. Této události se zúčastnili žáci 7. ročníku Základní školy Třemošnice, Ronova nad Doubravou a Ledče nad Sázavou. Trenérem třemošnického týmu byl Mgr. Radek Pejřimovský. První zápas hrála Třemošnice proti Ledči nad Sázavou, kdy poločas skončil remízou 1:1, nakonec však třemošničtí hráči zvítězili 3:2. Druhý zápas, který hrála Ledeč nad Sázavou s Ronovem nad Doubravou, skončil po 30 minutách výsledným skóre 7:1 pro Ledeč nad Sázavou. Ve třetím zápase tým žáků z Ronova, navzdory veškerému úsilí, podlehl soupeři z Třemošnice 0:7. Pořadí stupňů vítězů bylo následovné: první Třemošnice, druhá Ledeč nad Sázavou a třetí Ronov nad Doubravou. V průběhu turnaje přišli třemošničtí žáci podpořit své spolužáky, za což jim celý tým děkuje. Vytvořili tak neopakovatelnou sportovní atmosféru.
Handlíř D., 7. B

Další příspěvky

Ze života školy

Hudební vystoupení skupiny Réva

V úterý 20. 2. 2024 zavítala do místního kulturního domu moravská hudební skupina Réva. Spolu se všemi žáky ZŠ Třemošnice jsme se vydali na připravený koncert. Byli jsme natěšení na

Celý článek »
Ze života školy

Návštěva divadla v Chrudimi

V úterý 20. února vyrazili žáci obou osmých tříd do Divadla Karla Pippicha v Chrudimi. Zde se konalo představení s názvem Z povídek malostranských, které bylo na motivy díla Jana

Celý článek »
Ze života školy

Mistrovství světa v biatlonu

Dne 15. února jsme se spolu s dalšími přihlášenými zájemci ze ZŠ Třemošnice vydali na mistrovství světa v biatlonu, které proběhlo v Novém Městě na Moravě. Jakmile si nás pan

Celý článek »