Druháci na výletě č. 2

V úterý 12. června jsme se vydali na svoji druhou výpravu, jejímž cílem bylo Peklo Čertovina. Tentokrát jsme cestovali autobusem. Čím více jsme se k peklu přibližovali, tím větší obavy narůstaly v některých z nás, co nás čeká. K peklu vedla lesní cesta s několika zastávkami u pohádkových postav, kde na nás čekaly zajímavé úkoly z přírody. Již tato část výpravy byla velmi zábavná. V samotném pekle nás přivítal vrátný – čert Vytřas, který nás provedl celým programem. Nejdříve nás zavedl do čertovské školy. Škola to byla opravdu jiná než ta naše. A začali jsme výukou – úkolem bylo vyjmenovat sedm hříchů. Společně jsme úkol zvládli a pokračovali jsme do hloubi pekla k samotnému Luciferovi. Prohlédli jsme si mučírnu, prošli chodbou hříchů a občerstvili jsme se v pekelném šenku. Program byl velice zábavný, užili jsme si spoustu legrace. Nakonec se nám ani nechtělo peklo opouštět. „O pekle se nedá vyprávět, peklo se musí zažít“.

žáci 2. B

Další příspěvky

Ze života školy

Exkurze do společnosti KOVOLIS HEDVIKOV

V pondělí 25. května jsme se v rámci odpolední výuky zúčastnili exkurze ve společnosti KOVOLIS HEDVIKOV v Třemošnici. Po příchodu k hlavní bráně areálu jsme obdrželi ochranné brýle a reflexní

Celý článek »
Ze života družiny

Dětský den

V pátek 29. května připravily školní družiny pro děti tradiční oslavu Dětského dne. Díky krásnému počasí mohly všechny aktivity probíhat venku a děti se s nadšením pustily do plnění připravených

Celý článek »
Ze života školy

Florbalový turnaj na naší škole

V úterý 26. května se v naší tělocvičně uskutečnil florbalový turnaj pro žáky 2. stupně. O tuto oblíbenou sportovní hru byl mezi žáky velký zájem, a proto naši školu reprezentovala

Celý článek »