Školní akademie

Ve čtvrtek 12. června se v místním kulturním domě konala školní akademie. V úvodu zde vystoupila mateřská škola s pěveckým pásmem nazvaným “Z pohádky do pohádky”. Poté se postupně představily děti z třetích a pátých ročníků, které vystřídali žáci základní umělecké školy. Na pódiu se předvedli se svým vystoupením i žáci ze dvou oddělení školní družiny. Na závěr jako každoročně vystoupili žáci obou devátých tříd s představením, které se jmenovalo “To byly časy”. V něm nám ukázali své zážitky z minulých let. Celou akademii moderovali Anežka Chroumalová a Jakub Michálek. Na závěr se patří poděkovat všem účinkujícím i učitelkám či vychovatelkám za připravená vystoupení, která všem příjemně zpestřila čtvrteční odpoledne.

Vojtěch Němec, 9. B

Další příspěvky

Ze života školy

Exkurze do společnosti KOVOLIS HEDVIKOV

V pondělí 25. května jsme se v rámci odpolední výuky zúčastnili exkurze ve společnosti KOVOLIS HEDVIKOV v Třemošnici. Po příchodu k hlavní bráně areálu jsme obdrželi ochranné brýle a reflexní

Celý článek »
Ze života družiny

Dětský den

V pátek 29. května připravily školní družiny pro děti tradiční oslavu Dětského dne. Díky krásnému počasí mohly všechny aktivity probíhat venku a děti se s nadšením pustily do plnění připravených

Celý článek »
Ze života školy

Florbalový turnaj na naší škole

V úterý 26. května se v naší tělocvičně uskutečnil florbalový turnaj pro žáky 2. stupně. O tuto oblíbenou sportovní hru byl mezi žáky velký zájem, a proto naši školu reprezentovala

Celý článek »