Hodina anglického jazyka netradičně

Tento měsíc jsme v angličtině zábavnou formou procvičovali budoucí čas ve větách. 

V rozhovoru jsme se bavili o létajícím autě budoucnosti. Pro vyšší efektivitu naší práce jsme si vypůjčili mikrofon od pana učitele Němce. Velmi jsme si celou aktivitu i vystupování užili. Byla to zábava. Za veškerou organizaci těchto netradičních hodin děkujeme paní učitelce Skupové. 

Petr Novák, třída 8. A

 

Další příspěvky

Ze života školy

Prvňáčci na ledě

Ve čtvrtek 16. listopadu se děti z 1. A spolu se svými staršími kamarády z 5. A vypravily do Čáslavi na zimní stadion. Všichni za doprovodu svých učitelek jeli vlakem

Celý článek »
Ze života školy

Chemické experimenty

Chemie je pro nás osmáky nový vyučovací předmět. Pro mnohé se stal také jednou z nejoblíbenějších hodin. Provádíme různé pokusy, jako je třeba výroba modelu atomu, nebo také individuální domácí

Celý článek »
Ze života družiny

Podzim v naší družině

V září jsme očesali slaďoučká jablíčka. Poslední vlaštovce jsme popřáli šťastnou cestu do teplých krajin. Zhotovili jsme podzimní plody: žaludy, také jedlé i nejedlé houby. Ježek si odnesl své zásoby na

Celý článek »