Hodina anglického jazyka netradičně

Tento měsíc jsme v angličtině zábavnou formou procvičovali budoucí čas ve větách. 

V rozhovoru jsme se bavili o létajícím autě budoucnosti. Pro vyšší efektivitu naší práce jsme si vypůjčili mikrofon od pana učitele Němce. Velmi jsme si celou aktivitu i vystupování užili. Byla to zábava. Za veškerou organizaci těchto netradičních hodin děkujeme paní učitelce Skupové. 

Petr Novák, třída 8. A

 

Další příspěvky

Ze života školy

První školní výlet

Prvňáčci se dočkali hezkého počasí a vyjeli na školní výlet do Herolandu. Celý areál měly děti pro sebe a s nadšením si vše užily. třídy 1.A a 1.B

Celý článek »
Uncategorized

Projektový den

Ve středu 17. 5. 2023 se na druhém stupni základní školy uskutečnil projektový den „Naše město“. Šestý ročník v rámci projektu zpracovával témata městský úřad, knihovna, informační centrum, galerie. Dozvěděli

Celý článek »