Školní futsalová liga

V pátek 17. prosince se uskutečnilo 2. kolo školní futsalové ligy, do kterého naše škola postoupila. 

Museli jsme čelit soupeřům z těchto škol: Základní fotbalová škola Ohrazenice, Gymnázium Boženy Němcové Hradec Králové a ZŠ Nový Bydžov. 

V prvním zápase jsme nastoupili do velmi vyhroceného utkání proti ZŠ Nový Bydžov. Začali jsme skvěle, vstřelili jsme rychlé dvě branky, nakonec jsme do druhého poločasu vstupovali za stavu 3:0. Soupeř však odstartoval druhou půli velmi dobře a srovnal na 3:3. Náš tým ale opět ukázal velké srdce a v posledních vteřinách dal Matěj Tlustý vítězný gól na konečných 4:3. Autoři branek v tomto utkání byli Tlustý (3 góly) a Šmídl. 

Druhý zápas se nám vůbec nepovedl, proti ohrazenické škole jsme prohráli 0:9. 

V posledním futsalovém klání naší škole stačila k postupu pouhá remíza. Do utkání jsme šli velmi natěšeně a sebevědomě. Začátek nebyl z naší strany vůbec povedený, dostali jsme rychlý gól na 0:1. Nevzdali jsme se a po skvělé podpoře z publika a výborném výkonu celého týmu jsme vyhráli 4:2. Postupujeme tedy do dalšího kola. Zde byli strůjci branek Šmídl, Klepetko, Tlustý a Kolbaba. 

Děkujeme všem žákům za skvělou reprezentaci naší školy a trenérům za výborné vedení našeho týmu. 

Sestava: Kolbaba – Tlustý, Nováček – Klepetko, Šmídl, Brožek, Novotný. 

Pavel Kolbaba, 9. ročník

Další příspěvky

Ze života školy

První školní výlet

Prvňáčci se dočkali hezkého počasí a vyjeli na školní výlet do Herolandu. Celý areál měly děti pro sebe a s nadšením si vše užily. třídy 1.A a 1.B

Celý článek »
Uncategorized

Projektový den

Ve středu 17. 5. 2023 se na druhém stupni základní školy uskutečnil projektový den „Naše město“. Šestý ročník v rámci projektu zpracovával témata městský úřad, knihovna, informační centrum, galerie. Dozvěděli

Celý článek »