Informace pro rodiče

Zaměstnanci školy dne 27.11.2023 se fyzicky stávky nezúčastní, ale podporují ji. A to vzhledem k plánovaným úsporným opatřením, která mohou výrazně ovlivnit kvalitu českého školství. 

Jedná se hlavně o:

  1. Snižování maximálního počtu hodin, které může škola použít pro výuku (PH max), které se dotkne především škol, které tento nástroj využívají intenzivně ke zkvalitnění výuky.
  2. Nedostatečné zajištění finančních prostředků na nepedagogické pracovníky, bez nichž lze za současné situace velice těžko zajistit provoz škol.
  3. Další změny, které jsou nesystémové a mohou negativně ovlivnit chod škol (např. avizované snižování ONIV, sloužících mimo jiné k pořizování pomůcek a učebnic nebo vzdělávání pedagogických pracovníků apod.).

Nebudeme si brát Vaše děti jako rukojmí, stávkovat nebudeme. Jsme přesvědčeni, že právě v době krize lze dokázat konkrétními opatřeními skutečné priority státu.
V Třemošnici 20.11.2023                             
zaměstnanci školy

Další příspěvky

Fotogalerie 2023/2024

Krajské kolo Olympijského víceboje

V úterý 21. 5. 2024 se v Moravské Třebové za velmi příznivého počasí uskutečnilo KRAJSKÉ KOLO OLYMPIJSKÉHO VÍCEBOJE, které zorganizovali naši bývalí atletičtí reprezentanti, mimo jiné třeba Šárka Kašpárková. Tato

Celý článek »
Fotogalerie 2023/2024

Výměnný pobyt – Slovensko

V týdnu od pondělí 13. 5. do čtvrtka 16. 5. se vybraní žáci osmých tříd vydali se svými třídními učiteli na výměnný pobyt do Slovenské Ľupče. Navštívili své kamarády z

Celý článek »
Uncategorized

AKADEMIE

https://youtu.be/wgbYCEUhM38https://youtu.be/D5-b2_q91o0https://youtu.be/Hya_-eeSOLYhttps://youtu.be/EFFillHrIJMhttps://youtu.be/QUZ6n0o6J_Ahttps://youtu.be/Y3zC-6gW3M4https://youtu.be/cuquxbaq90Yhttps://youtu.be/RLHzs4fRkUchttps://youtu.be/SyQ_4VjaCyMhttps://youtu.be/JIiGfcdQEjchttps://youtu.be/70sj1tqkuwkhttps://youtu.be/_dxIyWa–I8https://youtu.be/ESv1IOrlBcI

Celý článek »