Menší a větší, přesto na stejné lodi

Naši patroni – žáci třídy 7. A – zorganizovali spolu s třídní učitelkou Janou Lilkovou zábavné dopoledne pro nás – kamarády ze třídy 2. A. Každý sedmák zajišťoval jedno sportovní stanoviště. My jakožto soutěžící jsme měli kartičku se svým jménem, kam se postupně při splnění úkolu zapisovaly získané body. Netradiční sportovní aktivity byly připraveny celkem na 14 stanovištích rozmístěných ve sportovním areálu. Soutěže, smích a zábava, to byl příjemně strávený čas s našimi velkými kamarády. Děkujeme a těšíme se na další společně prožité chvíle.
žáci 2. A s paní učitelkou M. Horní

Další příspěvky

Uncategorized

Výlet na Kraskov

V úterý 18. června se žáci šestého ročníku v rámci projektu „Ekohlídky“ vydali na procházku po okolí. Ve třídě jsme si nejprve celou trasu naplánovali. Šli jsme kolem místního domova

Celý článek »