Výlet na Kraskov

V úterý 18. června se žáci šestého ročníku v rámci projektu „Ekohlídky“ vydali na procházku po okolí. Ve třídě jsme si nejprve celou trasu naplánovali. Šli jsme kolem místního domova důchodců a zámku stále do kopce až ke kapličce sv. Jana. Tam jsme si chvilku odpočinuli, napili se a vyfotili. Následně jsme pokračovali dál v naší cestě. Zanedlouho jsme došli do Kraskova, kde jsme se stavili v místním hotelu, abychom si dopřáli malé občerstvení. Tímto bychom rádi poděkovali paní Spěvákové, která toto milé pohoštění uhradila. Cestou zpět jsme nemohli minout dlouhé strmé Hedvikovské schody, vedoucí z Hedvičina údolí nahoru na horský hřeben. Protože jsme měli dost času, dali jsme si soutěž, kdo nejrychleji tyto schody zdolá. Po urputném boji vyhrál Matěj Rác s časem 26 vteřin. Pak už jsme se v klidu vrátili ke škole. Předtím, než jsme zamířili do školní jídelny na oběd, jsme si ještě venku zahráli naši oblíbenou hru z adaptačního kurzu. Výlet jsme si moc užili, a to především díky skutečně letnímu počasí.
Zumpfová Anna, 6. ročník

Další příspěvky

Uncategorized

Výlet na Kraskov

V úterý 18. června se žáci šestého ročníku v rámci projektu „Ekohlídky“ vydali na procházku po okolí. Ve třídě jsme si nejprve celou trasu naplánovali. Šli jsme kolem místního domova

Celý článek »