Mezinárodní den dětí

              Oslava Mezinárodního dne dětí je ve školní družině již tradičně spjata s netradičními hrami a soutěžemi. Děti dostaly kartičku účastníka a na hrací ploše hřiště plnily různé zábavné úkoly.

Po ukončení her každý obdržel malou drobnost a sladkost, kterou nám věnoval MěÚ Třemošnice. Počasí nám přálo a hry si děti užily. Velké poděkování patřilo i děvčatům, které s organizací vychovatelkám pomohly.

 

Další příspěvky

Ze života školy

Den Země v Cemexu Prachovice

V pondělí 8. dubna se žáci obou sedmých tříd spolu se svými učitelkami vydali autobusem do cementárny Cemex v nedalekých Prachovicích. Spolu s námi dorazily na místo i jiné školy z okolí. Celý

Celý článek »
Ze života školy

Zápis do školy

První dubnový týden byl pro budoucí prvňáčky plný zážitků. V úterý po Velikonocích se v doprovodu svých učitelek vypravili do školy, aby se podívali, co je v první třídě čeká, a aby se

Celý článek »