Mezinárodní den dětí

              Oslava Mezinárodního dne dětí je ve školní družině již tradičně spjata s netradičními hrami a soutěžemi. Děti dostaly kartičku účastníka a na hrací ploše hřiště plnily různé zábavné úkoly.

Po ukončení her každý obdržel malou drobnost a sladkost, kterou nám věnoval MěÚ Třemošnice. Počasí nám přálo a hry si děti užily. Velké poděkování patřilo i děvčatům, které s organizací vychovatelkám pomohly.

 

Další příspěvky

Ze života školy

Děti v dopravě

Žáci 2. B se v pátek 15. září 2023 zúčastnili projektového dne „Děti v dopravě“, který se nesl v duchu zelené barvy. Společně se vydali na dopravní hřiště, povídali si o bezpečnosti na

Celý článek »
Ze života školy

Prvňáčci ve škole

V pondělí 4. září usedlo do školních lavic Základní školy Třemošnice 45 nových prvňáčků. Ve třídě 1. A přivítala nové žáčky paní učitelka Eva Čermáková a ve třídě 1. B

Celý článek »