Čtvrťáci na výletě v zemi Keltů

V pátek 9. června po vystoupení z autobusu jsme stáli proti veliké bráně zdobené lebkami nepřátel. Chránila území s obydlími, která byla postavena přesně tak, jak to dělali v dávných dobách Keltové. Vyzkoušeli jsme si, zda bychom zvládli rozdělat oheň. Každý si utkal náramek přátelství, stříleli jsme z luku a bojovali s atrapami zbraní jako praví rozzuření bojovníci.
Z hospodářských zvířat se nám nejvíce líbila rozpustilá kůzlata a v nedalekém rybníčku jsme kromě kuňkajících žab viděli i čolky. Počasí nám přálo a výlet do Nasavrk jsme si všichni náležitě užili.

E, Čermáková, L. Kučerová a děti ze IV. A, B

Další příspěvky

Uncategorized

Výlet na Kraskov

V úterý 18. června se žáci šestého ročníku v rámci projektu „Ekohlídky“ vydali na procházku po okolí. Ve třídě jsme si nejprve celou trasu naplánovali. Šli jsme kolem místního domova

Celý článek »