Návštěva divadla

Ve čtvrtek 25. dubna se žáci pátého, šestého a sedmého ročníku vydali do Divadla Karla Pippicha v Chrudimi. Konalo se zde představení s názvem „Trapas nepřežiju! aneb Ten řízek nezvedej!“ Po celou dobu jsme měli možnost obdivovat herecké výkony Ladislava Ondřeje a Míši Dolinové. Ti nás zábavnou formou seznamovali se základy společenské etikety. Celé vystoupení proložili svým pěveckým číslem Milan Peroutka a Nelly Řehořová. Během představení jsme se nejen poučili, jak se správně chovat v určitých situacích a neztrapnit se, ale navíc jsme se často zasmáli i zazpívali. Všem se návštěva divadla líbila, a to nejen proto, že se mnozí z nás nakonec mohli vyfotit s Milanem Peroutkou.
Kamila Tyllerová, 7. B

Další příspěvky

Ze života školy

Olympiáda v lehkoatletickém čtyřboji

Ve středu 10. června se na fotbalovém stadionu v Třemošnici uskutečnil 2. ročník Olympiády v lehkoatletickém čtyřboji. Soutěže se zúčastnili žáci ze ZŠ Třemošnice, ZŠ Ronov nad Doubravou a ZŠ

Celý článek »
Ze života družiny

Kroužek Tvořílek

Také v letošním školním roce probíhal ve školní družině kroužek Tvořílek. Společně jsme vyráběli nejrůznější výrobky pro radost. Na podzim jsme například tvořili zajímavé papírové misky. Ke Dni matek jsme

Celý článek »