Návštěva divadla

Ve čtvrtek 25. dubna se žáci pátého, šestého a sedmého ročníku vydali do Divadla Karla Pippicha v Chrudimi. Konalo se zde představení s názvem „Trapas nepřežiju! aneb Ten řízek nezvedej!“ Po celou dobu jsme měli možnost obdivovat herecké výkony Ladislava Ondřeje a Míši Dolinové. Ti nás zábavnou formou seznamovali se základy společenské etikety. Celé vystoupení proložili svým pěveckým číslem Milan Peroutka a Nelly Řehořová. Během představení jsme se nejen poučili, jak se správně chovat v určitých situacích a neztrapnit se, ale navíc jsme se často zasmáli i zazpívali. Všem se návštěva divadla líbila, a to nejen proto, že se mnozí z nás nakonec mohli vyfotit s Milanem Peroutkou.
Kamila Tyllerová, 7. B