Návštěva zástupců středních škol

Ve čtvrtek 2. 11. proběhlo ve školní jídelně ZŠ Třemošnice setkání zástupců středních škol, kde se představily školy a učiliště v našem blízkém okolí. Žáci devátých tříd a jejich rodiče se dozvěděli podrobnosti o příjímacím řízení a získali mnoho dalších cenných informací. Výhodou tohoto setkání byla možnost konzultovat s více zástupci škol na jednom místě. Získali jsme tak důležité podrobnosti, které jsou podstatné při volbě budoucí střední školy.
Tereza Kučerová, 9. A

Další příspěvky

Ze života školy

Prvňáčci na ledě

Ve čtvrtek 16. listopadu se děti z 1. A spolu se svými staršími kamarády z 5. A vypravily do Čáslavi na zimní stadion. Všichni za doprovodu svých učitelek jeli vlakem

Celý článek »
Ze života školy

Chemické experimenty

Chemie je pro nás osmáky nový vyučovací předmět. Pro mnohé se stal také jednou z nejoblíbenějších hodin. Provádíme různé pokusy, jako je třeba výroba modelu atomu, nebo také individuální domácí

Celý článek »
Ze života družiny

Podzim v naší družině

V září jsme očesali slaďoučká jablíčka. Poslední vlaštovce jsme popřáli šťastnou cestu do teplých krajin. Zhotovili jsme podzimní plody: žaludy, také jedlé i nejedlé houby. Ježek si odnesl své zásoby na

Celý článek »