Návštěva zástupců středních škol

Ve čtvrtek 2. 11. proběhlo ve školní jídelně ZŠ Třemošnice setkání zástupců středních škol, kde se představily školy a učiliště v našem blízkém okolí. Žáci devátých tříd a jejich rodiče se dozvěděli podrobnosti o příjímacím řízení a získali mnoho dalších cenných informací. Výhodou tohoto setkání byla možnost konzultovat s více zástupci škol na jednom místě. Získali jsme tak důležité podrobnosti, které jsou podstatné při volbě budoucí střední školy.
Tereza Kučerová, 9. A

Další příspěvky

Ze života školy

Den Země v Cemexu Prachovice

V pondělí 8. dubna se žáci obou sedmých tříd spolu se svými učitelkami vydali autobusem do cementárny Cemex v nedalekých Prachovicích. Spolu s námi dorazily na místo i jiné školy z okolí. Celý

Celý článek »
Ze života školy

Zápis do školy

První dubnový týden byl pro budoucí prvňáčky plný zážitků. V úterý po Velikonocích se v doprovodu svých učitelek vypravili do školy, aby se podívali, co je v první třídě čeká, a aby se

Celý článek »