Jak jsme pekli pizzu

Ve středu 25. 10. 2023 jsme ve cvičné kuchyni pekli pizzy. Rozdělili jsme se na skupinky a celkem jsme připravili pět pizz. Ozdobili jsme je kečupem, šunkou, rajčaty, kukuřicí, špenátem, sýrem a kořením. Pizzy se nám povedly a moc jsme si na nich pochutnali.
Žáci 4. A

Další příspěvky

Ze života školy

Prvňáčci na ledě

Ve čtvrtek 16. listopadu se děti z 1. A spolu se svými staršími kamarády z 5. A vypravily do Čáslavi na zimní stadion. Všichni za doprovodu svých učitelek jeli vlakem

Celý článek »
Ze života školy

Chemické experimenty

Chemie je pro nás osmáky nový vyučovací předmět. Pro mnohé se stal také jednou z nejoblíbenějších hodin. Provádíme různé pokusy, jako je třeba výroba modelu atomu, nebo také individuální domácí

Celý článek »
Ze života družiny

Podzim v naší družině

V září jsme očesali slaďoučká jablíčka. Poslední vlaštovce jsme popřáli šťastnou cestu do teplých krajin. Zhotovili jsme podzimní plody: žaludy, také jedlé i nejedlé houby. Ježek si odnesl své zásoby na

Celý článek »