Netradiční předání vysvědčení

Ve středu 31. ledna 2024 se žáci 6. a 7. ročníků vypravili na bruslení. Ráno jsme nasedli do vlaku a putovali do Čáslavi. Pak jsme pokračovali pěšky na místní zimní stadion. Obuli jsme si brusle a začali si užívat ledovou plochu. Nebyli jsme zde sami, sportovali tu s námi i děti z jiných škol. Na konci bruslení nás paní učitelky zavolaly na jednu třetinu ledové plochy, kde někteří z nás hráli hokej. Utvořili jsme tunel pomocí našich rukou a hokejek. Touto slavobránou jsme museli všichni postupně projet. Na druhém konci nám paní učitelky předaly výpis z vysvědčení za první pololetí. Toto netradiční zakončení prvního pololetí na ledě jsme si všichni moc užili.
Adéla Tomišková, 7. B

Další příspěvky

Ze života školy

Hudební vystoupení skupiny Réva

V úterý 20. 2. 2024 zavítala do místního kulturního domu moravská hudební skupina Réva. Spolu se všemi žáky ZŠ Třemošnice jsme se vydali na připravený koncert. Byli jsme natěšení na

Celý článek »
Ze života školy

Návštěva divadla v Chrudimi

V úterý 20. února vyrazili žáci obou osmých tříd do Divadla Karla Pippicha v Chrudimi. Zde se konalo představení s názvem Z povídek malostranských, které bylo na motivy díla Jana

Celý článek »
Ze života školy

Mistrovství světa v biatlonu

Dne 15. února jsme se spolu s dalšími přihlášenými zájemci ze ZŠ Třemošnice vydali na mistrovství světa v biatlonu, které proběhlo v Novém Městě na Moravě. Jakmile si nás pan

Celý článek »