Netradiční předání vysvědčení

Ve středu 31. ledna 2024 se žáci 6. a 7. ročníků vypravili na bruslení. Ráno jsme nasedli do vlaku a putovali do Čáslavi. Pak jsme pokračovali pěšky na místní zimní stadion. Obuli jsme si brusle a začali si užívat ledovou plochu. Nebyli jsme zde sami, sportovali tu s námi i děti z jiných škol. Na konci bruslení nás paní učitelky zavolaly na jednu třetinu ledové plochy, kde někteří z nás hráli hokej. Utvořili jsme tunel pomocí našich rukou a hokejek. Touto slavobránou jsme museli všichni postupně projet. Na druhém konci nám paní učitelky předaly výpis z vysvědčení za první pololetí. Toto netradiční zakončení prvního pololetí na ledě jsme si všichni moc užili.
Adéla Tomišková, 7. B

Další příspěvky

Uncategorized

Výlet na Kraskov

V úterý 18. června se žáci šestého ročníku v rámci projektu „Ekohlídky“ vydali na procházku po okolí. Ve třídě jsme si nejprve celou trasu naplánovali. Šli jsme kolem místního domova

Celý článek »