Čtvrťáci se konečně dočkali

V pátek 25. 11. navázali čtvrťáci na žáky 3. ročníku a začali jezdit na plavání. Plavecký výcvik je nedílnou součástí tělesné výchovy a děti se většinou moc těší nejen na plavání, ale také na vodní hry a na tobogan. Čtvrťáci se těšili i na „Mácu“, nejoblíbenějšího instruktora. Letos ho „vyhrálo“ čtvrté družstvo. K plavání patří samozřejmě i svačina a nákupy drobností z automatů ve vestibulu plaveckého bazénu. Přejeme jim, aby je elán neopouštěl, aby plavali rádi a aby se to naučili všichni – i zatím méně šikovní plavci ze 4. družstva.

Eva Čermáková a Lucie Kučerová, tř. učitelky

Další příspěvky

Ze života školy

Prvňáčci na ledě

Ve čtvrtek 16. listopadu se děti z 1. A spolu se svými staršími kamarády z 5. A vypravily do Čáslavi na zimní stadion. Všichni za doprovodu svých učitelek jeli vlakem

Celý článek »
Ze života školy

Chemické experimenty

Chemie je pro nás osmáky nový vyučovací předmět. Pro mnohé se stal také jednou z nejoblíbenějších hodin. Provádíme různé pokusy, jako je třeba výroba modelu atomu, nebo také individuální domácí

Celý článek »
Ze života družiny

Podzim v naší družině

V září jsme očesali slaďoučká jablíčka. Poslední vlaštovce jsme popřáli šťastnou cestu do teplých krajin. Zhotovili jsme podzimní plody: žaludy, také jedlé i nejedlé houby. Ježek si odnesl své zásoby na

Celý článek »