Čtvrťáci se konečně dočkali

V pátek 25. 11. navázali čtvrťáci na žáky 3. ročníku a začali jezdit na plavání. Plavecký výcvik je nedílnou součástí tělesné výchovy a děti se většinou moc těší nejen na plavání, ale také na vodní hry a na tobogan. Čtvrťáci se těšili i na „Mácu“, nejoblíbenějšího instruktora. Letos ho „vyhrálo“ čtvrté družstvo. K plavání patří samozřejmě i svačina a nákupy drobností z automatů ve vestibulu plaveckého bazénu. Přejeme jim, aby je elán neopouštěl, aby plavali rádi a aby se to naučili všichni – i zatím méně šikovní plavci ze 4. družstva.

Eva Čermáková a Lucie Kučerová, tř. učitelky

Další příspěvky

Ze života školy

Olympiáda v lehkoatletickém čtyřboji

Ve středu 10. června se na fotbalovém stadionu v Třemošnici uskutečnil 2. ročník Olympiády v lehkoatletickém čtyřboji. Soutěže se zúčastnili žáci ze ZŠ Třemošnice, ZŠ Ronov nad Doubravou a ZŠ

Celý článek »
Ze života družiny

Kroužek Tvořílek

Také v letošním školním roce probíhal ve školní družině kroužek Tvořílek. Společně jsme vyráběli nejrůznější výrobky pro radost. Na podzim jsme například tvořili zajímavé papírové misky. Ke Dni matek jsme

Celý článek »