Čtvrťáci se konečně dočkali

V pátek 25. 11. navázali čtvrťáci na žáky 3. ročníku a začali jezdit na plavání. Plavecký výcvik je nedílnou součástí tělesné výchovy a děti se většinou moc těší nejen na plavání, ale také na vodní hry a na tobogan. Čtvrťáci se těšili i na „Mácu“, nejoblíbenějšího instruktora. Letos ho „vyhrálo“ čtvrté družstvo. K plavání patří samozřejmě i svačina a nákupy drobností z automatů ve vestibulu plaveckého bazénu. Přejeme jim, aby je elán neopouštěl, aby plavali rádi a aby se to naučili všichni – i zatím méně šikovní plavci ze 4. družstva.

Eva Čermáková a Lucie Kučerová, tř. učitelky

Další příspěvky

Ze života školy

První školní výlet

Prvňáčci se dočkali hezkého počasí a vyjeli na školní výlet do Herolandu. Celý areál měly děti pro sebe a s nadšením si vše užily. třídy 1.A a 1.B

Celý článek »
Uncategorized

Projektový den

Ve středu 17. 5. 2023 se na druhém stupni základní školy uskutečnil projektový den „Naše město“. Šestý ročník v rámci projektu zpracovával témata městský úřad, knihovna, informační centrum, galerie. Dozvěděli

Celý článek »