Divadlo Slunečnice

     Dne 13.12.2022 se v Kulturním domě Třemošnice uskutečnilo hudební vystoupení „Divadlo Slunečnice“. Koncert byl určen místním žákům základní školy. Jelikož si některé děti pana a paní Šebkovy ještě pomatují z minulých let, věděly, na co se těšit.

   V 8:45 jsme vyrazili do KD. Po východu ze školy nás uvítal sníh a pohled na nádhernou bílou krajinu. Zanedlouho jsme se dostali na místo a posadili se na svá místa.

   Chvíli jsme čekali, a když představení začalo, konečně jsme uviděli pro některé z nás známé tváře. Za zády nám vyběhli Kristián a Kristýna Šebkovi. Jejich energie započala hodinu krásných písniček. Slyšeli jsme přibližně deset písní, ať už šlo o vánoční koledy nebo české klasiky z pohádek, ale také hity od skupiny Queen. Vše jsme si náramně užili. Ne všichni dávali spokojenost najevo, ale přední řady rozhodně nemarnily čas. Jejich aktivita vystupující aktéry potěšila natolik, že přidali mnoho písní navíc. Také jsme měli možnost tancovat na parketu před pódiem.

   Za koncert jsme velice rádi a doufáme, že se znovu shledáme na některém z dalších jejich povedených vystoupení.

    Děkujeme.       

Anna Raimundová, Richard Nováček, 9. ročník

Další příspěvky

Ze života školy

Rozhovor v němčině – „Trénink“

Některé dívky z 8.B natočily na hodinu německého jazyka rozhovor s názvem „Trénink“. Rozhodly se ho nahrát v zábavném stylu společně s nepovedenými záběry. Celá práce byla velmi zábavná, a

Celý článek »