Přátelské fotbalové utkání

V pátek 23. 6. 2023 se vybraní chlapci z devátých ročníků Základní školy Ronov nad Doubravou a ZŠ Třemošnice utkali v přátelském fotbalovém zápase. Utkání proběhlo na hřišti s umělým povrchem vedle třemošnické školy. Naši nastoupili za doprovodu pana učitele Čermáka ve složení Brožek, Jirák, Klepetko, Kolbaba, Nováček, Šmídl, Tlustý a M. Zelený. Zápas byl zpočátku hodně vyrovnaný, obě mužstva se snažila držet s druhým týmem krok. Ve druhém poločase však družstvo Třemošnice začalo úspěšně proměňovat jednu střelu na branku za druhou, a tak bylo za chvíli rozhodnuto. Zápas skončil konečným skóre 7:0 pro nás. Za náš tým skórovali Kolbaba 3x, Klepetko 2x a Nováček 2x. V samotném závěru proběhly ještě pokutové kopy, aby byly dostatečně prověřeny dovednosti obou brankářů. K výhře našeho týmu značně přispěla podpora žáků celé školy. Ti nám po celou dobu konání zápasu nadšeně fandili. Jsme také rádi, že spolupráce mezi sousedními školami funguje, a děkujeme žákům i učitelům ZŠ Ronov nad Doubravou za jejich návštěvu.

David Šmídl, 9. ročník

Další příspěvky

Ze života školy

Děti v dopravě

Žáci 2. B se v pátek 15. září 2023 zúčastnili projektového dne „Děti v dopravě“, který se nesl v duchu zelené barvy. Společně se vydali na dopravní hřiště, povídali si o bezpečnosti na

Celý článek »
Ze života školy

Prvňáčci ve škole

V pondělí 4. září usedlo do školních lavic Základní školy Třemošnice 45 nových prvňáčků. Ve třídě 1. A přivítala nové žáčky paní učitelka Eva Čermáková a ve třídě 1. B

Celý článek »