Přátelské fotbalové utkání

V pátek 23. 6. 2023 se vybraní chlapci z devátých ročníků Základní školy Ronov nad Doubravou a ZŠ Třemošnice utkali v přátelském fotbalovém zápase. Utkání proběhlo na hřišti s umělým povrchem vedle třemošnické školy. Naši nastoupili za doprovodu pana učitele Čermáka ve složení Brožek, Jirák, Klepetko, Kolbaba, Nováček, Šmídl, Tlustý a M. Zelený. Zápas byl zpočátku hodně vyrovnaný, obě mužstva se snažila držet s druhým týmem krok. Ve druhém poločase však družstvo Třemošnice začalo úspěšně proměňovat jednu střelu na branku za druhou, a tak bylo za chvíli rozhodnuto. Zápas skončil konečným skóre 7:0 pro nás. Za náš tým skórovali Kolbaba 3x, Klepetko 2x a Nováček 2x. V samotném závěru proběhly ještě pokutové kopy, aby byly dostatečně prověřeny dovednosti obou brankářů. K výhře našeho týmu značně přispěla podpora žáků celé školy. Ti nám po celou dobu konání zápasu nadšeně fandili. Jsme také rádi, že spolupráce mezi sousedními školami funguje, a děkujeme žákům i učitelům ZŠ Ronov nad Doubravou za jejich návštěvu.

David Šmídl, 9. ročník

Další příspěvky

Ze života školy

Hudební vystoupení skupiny Réva

V úterý 20. 2. 2024 zavítala do místního kulturního domu moravská hudební skupina Réva. Spolu se všemi žáky ZŠ Třemošnice jsme se vydali na připravený koncert. Byli jsme natěšení na

Celý článek »
Ze života školy

Návštěva divadla v Chrudimi

V úterý 20. února vyrazili žáci obou osmých tříd do Divadla Karla Pippicha v Chrudimi. Zde se konalo představení s názvem Z povídek malostranských, které bylo na motivy díla Jana

Celý článek »
Ze života školy

Mistrovství světa v biatlonu

Dne 15. února jsme se spolu s dalšími přihlášenými zájemci ze ZŠ Třemošnice vydali na mistrovství světa v biatlonu, které proběhlo v Novém Městě na Moravě. Jakmile si nás pan

Celý článek »