Přátelské fotbalové utkání

V pátek 23. 6. 2023 se vybraní chlapci z devátých ročníků Základní školy Ronov nad Doubravou a ZŠ Třemošnice utkali v přátelském fotbalovém zápase. Utkání proběhlo na hřišti s umělým povrchem vedle třemošnické školy. Naši nastoupili za doprovodu pana učitele Čermáka ve složení Brožek, Jirák, Klepetko, Kolbaba, Nováček, Šmídl, Tlustý a M. Zelený. Zápas byl zpočátku hodně vyrovnaný, obě mužstva se snažila držet s druhým týmem krok. Ve druhém poločase však družstvo Třemošnice začalo úspěšně proměňovat jednu střelu na branku za druhou, a tak bylo za chvíli rozhodnuto. Zápas skončil konečným skóre 7:0 pro nás. Za náš tým skórovali Kolbaba 3x, Klepetko 2x a Nováček 2x. V samotném závěru proběhly ještě pokutové kopy, aby byly dostatečně prověřeny dovednosti obou brankářů. K výhře našeho týmu značně přispěla podpora žáků celé školy. Ti nám po celou dobu konání zápasu nadšeně fandili. Jsme také rádi, že spolupráce mezi sousedními školami funguje, a děkujeme žákům i učitelům ZŠ Ronov nad Doubravou za jejich návštěvu.

David Šmídl, 9. ročník

Další příspěvky

Uncategorized

Výlet na Kraskov

V úterý 18. června se žáci šestého ročníku v rámci projektu „Ekohlídky“ vydali na procházku po okolí. Ve třídě jsme si nejprve celou trasu naplánovali. Šli jsme kolem místního domova

Celý článek »