Volejbalový zápas

Ve čtvrtek 15.6. od 13 hodin se vybraní žáci z 9. třídy utkali proti učitelům základní školy. Deváťáci nastoupili v této sestavě: Tlustý M., Kolbaba P., Zelený M., Klepetko D., Nováček R., Brožek V., Mrázek D., Vdovychenko J. a jako jediné děvče naše družstvo doplnila Anička Raimundová. Proti nám se postavili učitelé ve složení: Čermák M., Čermáková E., Šebelová I., Kučerová L., Kučera F., Šmídlová A., Skupová Š., Žďánský M. První set zpočátku patřil volejbalistům z deváté třídy, ti ale pak díky svým chybám dovolili učitelům náskok a vše se zdálo být ztraceno. Po oddechovém čase, který si vzal asistent kapitána Pavel Kolbaba, se devítka ukázala, otočila skóre a vyhrála tento první set. Druhý set patřil výbornému učitelskému sboru, který vyrovnal na 1:1. Třetí set byl opět velmi vyrovnaný, ale přesto nás učitelé skvělými zákroky zdolali. Po dohodě obou družstev byl ještě odehrán čtvrtý set, jež byl zároveň setem posledním. Deváťáci tento set vyhráli a stav celého utkání byl srovnán na 2:2. Celou atmosféru perfektně dokreslovali fanoušci v kotli. Ten se skládal nejen z žáků na jedné straně, ale i z učitelů na straně druhé. Všichni se postarali o neskutečně bouřlivou atmosféru celého zápasu. Oba vyrovnané týmy si celé emočně vypjaté sportovní odpoledne velmi užily.