Školní výlet do Dětenic

V pondělí 3. června jsme společně s třeťáky, paní učitelkou Ditou Štolfovou a Ivanou Šebelovou jeli na školní výlet do Dětenic. Tam jsme si nejprve prohlédli místní zámek a pivovar. V prostorách zámku nás doprovázel sám pan král, od kterého jsme se dozvěděli spoustu zajímavého. O pivovaru nám povídal pan sládek. Po prohlídce jsme šli do obchodu se suvenýry. Skoro každý si zde koupil nějakou drobnost na památku. Pak jsme se vydali do restaurace, kde jsme měli na výběr ze dvou jídel. Někteří z nás si objednali špagety a zbytek zvolil steak. Obsluha byla převlečena za středověké obyvatele, dokonce se tak i k nám chovali. Nebyli na nás moc hodní, přesně jako tomu bylo i ve středověku. My to brali s humorem, všichni jsme se smáli. Výlet se nám líbil, celý den jsme si spolu báječně užili.
Kamila Tyllerová, 7. B

Další příspěvky

Ze života školy

Exkurze do společnosti KOVOLIS HEDVIKOV

V pondělí 25. května jsme se v rámci odpolední výuky zúčastnili exkurze ve společnosti KOVOLIS HEDVIKOV v Třemošnici. Po příchodu k hlavní bráně areálu jsme obdrželi ochranné brýle a reflexní

Celý článek »
Ze života družiny

Dětský den

V pátek 29. května připravily školní družiny pro děti tradiční oslavu Dětského dne. Díky krásnému počasí mohly všechny aktivity probíhat venku a děti se s nadšením pustily do plnění připravených

Celý článek »
Ze života školy

Florbalový turnaj na naší škole

V úterý 26. května se v naší tělocvičně uskutečnil florbalový turnaj pro žáky 2. stupně. O tuto oblíbenou sportovní hru byl mezi žáky velký zájem, a proto naši školu reprezentovala

Celý článek »