Školní výlet do Dětenic

V pondělí 3. června jsme společně s třeťáky, paní učitelkou Ditou Štolfovou a Ivanou Šebelovou jeli na školní výlet do Dětenic. Tam jsme si nejprve prohlédli místní zámek a pivovar. V prostorách zámku nás doprovázel sám pan král, od kterého jsme se dozvěděli spoustu zajímavého. O pivovaru nám povídal pan sládek. Po prohlídce jsme šli do obchodu se suvenýry. Skoro každý si zde koupil nějakou drobnost na památku. Pak jsme se vydali do restaurace, kde jsme měli na výběr ze dvou jídel. Někteří z nás si objednali špagety a zbytek zvolil steak. Obsluha byla převlečena za středověké obyvatele, dokonce se tak i k nám chovali. Nebyli na nás moc hodní, přesně jako tomu bylo i ve středověku. My to brali s humorem, všichni jsme se smáli. Výlet se nám líbil, celý den jsme si spolu báječně užili.
Kamila Tyllerová, 7. B

Další příspěvky

Uncategorized

Výlet na Kraskov

V úterý 18. června se žáci šestého ročníku v rámci projektu „Ekohlídky“ vydali na procházku po okolí. Ve třídě jsme si nejprve celou trasu naplánovali. Šli jsme kolem místního domova

Celý článek »