Vánoční výstava

… po roce jsou tu Vánoce…

Výstavou prací žáků základní školy s názvem „…po roce jsou tu Vánoce…“ byl zahájen program první adventní neděle v našem městě. Výtvarné práce dětí všech ročníků a oddělení školních družin zaplnily městskou galerii. Na slavnostní vernisáži výstavy vystoupili žáci a žákyně třetích ročníků. V přestrojení čertíků, andílků a Mikuláše nás 3.A provedla veselým povídáním a básničkami adventním obdobím . Na jejich vystoupení navázali hudebním pásmem koled žáci a žákyně ze třídy 3.B. Snahu a odvahu všech účinkujících ocenili návštěvníci velkým potleskem. Z galerie odcházeli naladěni předvánoční atmosférou za dalším programem, který vyvrcholil rozsvícením vánočního stromu na náměstí.

Mgr. Romana Čermáková

Další příspěvky

Ze života školy

Hudební vystoupení skupiny Réva

V úterý 20. 2. 2024 zavítala do místního kulturního domu moravská hudební skupina Réva. Spolu se všemi žáky ZŠ Třemošnice jsme se vydali na připravený koncert. Byli jsme natěšení na

Celý článek »
Ze života školy

Návštěva divadla v Chrudimi

V úterý 20. února vyrazili žáci obou osmých tříd do Divadla Karla Pippicha v Chrudimi. Zde se konalo představení s názvem Z povídek malostranských, které bylo na motivy díla Jana

Celý článek »
Ze života školy

Mistrovství světa v biatlonu

Dne 15. února jsme se spolu s dalšími přihlášenými zájemci ze ZŠ Třemošnice vydali na mistrovství světa v biatlonu, které proběhlo v Novém Městě na Moravě. Jakmile si nás pan

Celý článek »