Vánoční výstava

… po roce jsou tu Vánoce…

Výstavou prací žáků základní školy s názvem „…po roce jsou tu Vánoce…“ byl zahájen program první adventní neděle v našem městě. Výtvarné práce dětí všech ročníků a oddělení školních družin zaplnily městskou galerii. Na slavnostní vernisáži výstavy vystoupili žáci a žákyně třetích ročníků. V přestrojení čertíků, andílků a Mikuláše nás 3.A provedla veselým povídáním a básničkami adventním obdobím . Na jejich vystoupení navázali hudebním pásmem koled žáci a žákyně ze třídy 3.B. Snahu a odvahu všech účinkujících ocenili návštěvníci velkým potleskem. Z galerie odcházeli naladěni předvánoční atmosférou za dalším programem, který vyvrcholil rozsvícením vánočního stromu na náměstí.

Mgr. Romana Čermáková

Další příspěvky

Uncategorized

Výlet na Kraskov

V úterý 18. června se žáci šestého ročníku v rámci projektu „Ekohlídky“ vydali na procházku po okolí. Ve třídě jsme si nejprve celou trasu naplánovali. Šli jsme kolem místního domova

Celý článek »