Vánoční výstava

… po roce jsou tu Vánoce…

Výstavou prací žáků základní školy s názvem „…po roce jsou tu Vánoce…“ byl zahájen program první adventní neděle v našem městě. Výtvarné práce dětí všech ročníků a oddělení školních družin zaplnily městskou galerii. Na slavnostní vernisáži výstavy vystoupili žáci a žákyně třetích ročníků. V přestrojení čertíků, andílků a Mikuláše nás 3.A provedla veselým povídáním a básničkami adventním obdobím . Na jejich vystoupení navázali hudebním pásmem koled žáci a žákyně ze třídy 3.B. Snahu a odvahu všech účinkujících ocenili návštěvníci velkým potleskem. Z galerie odcházeli naladěni předvánoční atmosférou za dalším programem, který vyvrcholil rozsvícením vánočního stromu na náměstí.

Mgr. Romana Čermáková

Další příspěvky

Ze života školy

Děti v dopravě

Žáci 2. B se v pátek 15. září 2023 zúčastnili projektového dne „Děti v dopravě“, který se nesl v duchu zelené barvy. Společně se vydali na dopravní hřiště, povídali si o bezpečnosti na

Celý článek »
Ze života školy

Prvňáčci ve škole

V pondělí 4. září usedlo do školních lavic Základní školy Třemošnice 45 nových prvňáčků. Ve třídě 1. A přivítala nové žáčky paní učitelka Eva Čermáková a ve třídě 1. B

Celý článek »