Vánoční výstava

… po roce jsou tu Vánoce…

Výstavou prací žáků základní školy s názvem „…po roce jsou tu Vánoce…“ byl zahájen program první adventní neděle v našem městě. Výtvarné práce dětí všech ročníků a oddělení školních družin zaplnily městskou galerii. Na slavnostní vernisáži výstavy vystoupili žáci a žákyně třetích ročníků. V přestrojení čertíků, andílků a Mikuláše nás 3.A provedla veselým povídáním a básničkami adventním obdobím . Na jejich vystoupení navázali hudebním pásmem koled žáci a žákyně ze třídy 3.B. Snahu a odvahu všech účinkujících ocenili návštěvníci velkým potleskem. Z galerie odcházeli naladěni předvánoční atmosférou za dalším programem, který vyvrcholil rozsvícením vánočního stromu na náměstí.

Mgr. Romana Čermáková

Další příspěvky

Ze života školy

Rozhovor v němčině – „Trénink“

Některé dívky z 8.B natočily na hodinu německého jazyka rozhovor s názvem „Trénink“. Rozhodly se ho nahrát v zábavném stylu společně s nepovedenými záběry. Celá práce byla velmi zábavná, a

Celý článek »