Školní futsalová liga 7

V úterý 22. října 2022 se v tělocvičně ZŠ Třemošnice konal turnaj ve futsalu. Na ten dorazila tři mužstva žáků sedmých tříd z celkových čtyř vylosovaných. Zúčastnili se žáci ZŠ Třemošnice, ZŠ Hlinsko a ZŠ Pardubice. Po příjezdu se daná mužstva začala převlékat a následně rozcvičovat. Poté rozhodčí seznámil všechny účastníky s pravidly a pořadí utkání. První zápas probíhal velmi svižně a energicky. První poločas Třemošnice sice dlouho vzdorovala silným Pardubicím, ale nakonec prohrávala 0:1. V druhém poločas bylo vidět, že třemošnickým hráčům dochází síly, a tak nakonec podlehli silnému soupeři 1:5. Jediný gól vstřelil Dominik Klusák. Po tomto zápase následovalo utkání Pardubic proti Hlinsku. Hráči Pardubic zvítězili 6:2, čímž si zajistili postup do dalšího kola futsalového turnaje. Poté následoval náš zápas proti Hlinsku. První poločas skončil 5:0 pro domácí tým, který už si myslel, že postoupí dál. Po začátku druhého poločasu byl zfaulován hlinský hráč. Rozhodčí nařídil penaltu, ta byla následně proměněna. Tím se hlinský tým znovu nastartoval a znervóznil nás. Pak začaly padat góly. Hlinsko otočilo zápas na 6:5. Následně jsme nedokázali vyrovnat skóre a prohráli jsme. Po tomto nezdařeném zápase byli třemošničtí hráči velmi zklamaní. Střelci v druhém zápasu byli Lukáš Novotný se třemi góly, Michal Tyller a David Handlíř – každý s jedním gólem.

Dominik Devera, Patrik Charvát, Lukáš Novotný, 7.

Další příspěvky

Ze života školy

Prvňáčci na ledě

Ve čtvrtek 16. listopadu se děti z 1. A spolu se svými staršími kamarády z 5. A vypravily do Čáslavi na zimní stadion. Všichni za doprovodu svých učitelek jeli vlakem

Celý článek »
Ze života školy

Chemické experimenty

Chemie je pro nás osmáky nový vyučovací předmět. Pro mnohé se stal také jednou z nejoblíbenějších hodin. Provádíme různé pokusy, jako je třeba výroba modelu atomu, nebo také individuální domácí

Celý článek »
Ze života družiny

Podzim v naší družině

V září jsme očesali slaďoučká jablíčka. Poslední vlaštovce jsme popřáli šťastnou cestu do teplých krajin. Zhotovili jsme podzimní plody: žaludy, také jedlé i nejedlé houby. Ježek si odnesl své zásoby na

Celý článek »