Výlet Konopáč 8. ročník

Ve čtvrtek 15. června jsme se spolu s žáky 8. B vypravili autobusem na Konopáč na dvoudenní školní výlet. Jeli s námi pan učitel Němec a Pejřimovský. Hned po příjezdu jsme si vyzvedli klíče a ubytovali se v chatkách. Ty byly určeny pro čtyři osoby. Poté jsme se naobědvali. Odpoledne jsme využili hezkého počasí. Roztáhli jsme sítě na ping-pong a volejbal. Hráli jsme, házeli jsme si a běhali jsme. Když jsme se vyřádili, učitelé nám všem nabídli jako další program buď koupání, nebo výlet do nedalekého Heřmanova Městce. Rozdělili jsme se na dvě skupiny. Já jsem se raději koupal, dozor nad námi vykonával pan učitel Němec. K večeru jsme došli pro dříví a zapálili oheň na opékání špekáčků. Šli jsme spát asi o půlnoci. Do poslední chvíle jsme si celá třída 8. A spolu povídali na jedné chatce. Po večerce jsme si ještě před spaním chvíli povídali na chatkách. V pátek jsme se v 8 hodin nasnídali, naposled si zahráli venku míčové hry. Pak vše sbalili, uklidili v chatkách svůj nepořádek a odevzdali klíče. Pak jsme zamířili na autobus, který odjížděl krátce před jedenáctou. Díky vydařenému počasí, úžasnému pedagogickému doprovodu i skvělé partě kamarádů jsme si výlet všichni moc užili.

                                                                                                                      Novák P., 8. A

Další příspěvky

Ze života školy

Děti v dopravě

Žáci 2. B se v pátek 15. září 2023 zúčastnili projektového dne „Děti v dopravě“, který se nesl v duchu zelené barvy. Společně se vydali na dopravní hřiště, povídali si o bezpečnosti na

Celý článek »
Ze života školy

Prvňáčci ve škole

V pondělí 4. září usedlo do školních lavic Základní školy Třemošnice 45 nových prvňáčků. Ve třídě 1. A přivítala nové žáčky paní učitelka Eva Čermáková a ve třídě 1. B

Celý článek »