Výlet za bruslením

Ve čtvrtek 2. 11. 2023 se třídy 4. A, 4. B a 5. B společně se svými třídními učitelkami vydaly do Čáslavi na zimní stadion užít si bruslení na ledě. Všechny děti pobyt na ledě velmi bavil a těší se na další. Pro mnohé byla zážitkem i cesta zdejším motorovým vláčkem – „čugálou“.

Za všechny spokojené bruslaře žáci 4. A, 4. B a 5. B

Další příspěvky

Ze života školy

Prvňáčci na ledě

Ve čtvrtek 16. listopadu se děti z 1. A spolu se svými staršími kamarády z 5. A vypravily do Čáslavi na zimní stadion. Všichni za doprovodu svých učitelek jeli vlakem

Celý článek »
Ze života školy

Chemické experimenty

Chemie je pro nás osmáky nový vyučovací předmět. Pro mnohé se stal také jednou z nejoblíbenějších hodin. Provádíme různé pokusy, jako je třeba výroba modelu atomu, nebo také individuální domácí

Celý článek »
Ze života družiny

Podzim v naší družině

V září jsme očesali slaďoučká jablíčka. Poslední vlaštovce jsme popřáli šťastnou cestu do teplých krajin. Zhotovili jsme podzimní plody: žaludy, také jedlé i nejedlé houby. Ježek si odnesl své zásoby na

Celý článek »