Z činnosti přírodovědného kroužku

V letošním školním roce navštěvuje přírodovědný kroužek 19 dětí. Na podzim jsme chodili do lesa, učili jsme se poznávat stromy i jiné rostliny, hledali jsme houby a hráli různé hry. S počátkem zimy nastaly pro nás nové povinnosti. Pravidelné zasýpání krmítka a čištění ptačích budek. V lednu jsme vyčistili 16 budek, z toho 4 jsme museli úplně vyměnit, protože byly poškozené. Těšíme se na jaro, až se nám ptáčci odmění svým zpěvem.

E. Čermáková a děti z přírodovědného kroužku

Další příspěvky

Ze života družiny

Za zvířátky

V únoru jsme podnikli výpravu za zvířaty. Na severní polokouli jsme zahlédli lední medvědy. Cestou na jih jsme spatřili spícího medvídka v postýlce. Vyrobili jsme si tradiční masopustní masky a

Celý článek »
Ze života školy

Zkoušky „Cambridge exams“

V úterý 21. 2. 2023 se žáci osmého a devátého ročníku ZŠ Třemošnice vydali do pardubického Britského centra pro certifikáty z úspěšně složených mezinárodních zkoušek z angličtiny „Cambridge exams“. Studenti

Celý článek »