Z činnosti přírodovědného kroužku

V letošním školním roce navštěvuje přírodovědný kroužek 19 dětí. Na podzim jsme chodili do lesa, učili jsme se poznávat stromy i jiné rostliny, hledali jsme houby a hráli různé hry. S počátkem zimy nastaly pro nás nové povinnosti. Pravidelné zasýpání krmítka a čištění ptačích budek. V lednu jsme vyčistili 16 budek, z toho 4 jsme museli úplně vyměnit, protože byly poškozené. Těšíme se na jaro, až se nám ptáčci odmění svým zpěvem.

E. Čermáková a děti z přírodovědného kroužku

Další příspěvky

Ze života školy

Děti v dopravě

Žáci 2. B se v pátek 15. září 2023 zúčastnili projektového dne „Děti v dopravě“, který se nesl v duchu zelené barvy. Společně se vydali na dopravní hřiště, povídali si o bezpečnosti na

Celý článek »
Ze života školy

Prvňáčci ve škole

V pondělí 4. září usedlo do školních lavic Základní školy Třemošnice 45 nových prvňáčků. Ve třídě 1. A přivítala nové žáčky paní učitelka Eva Čermáková a ve třídě 1. B

Celý článek »