Školní futsalová liga

V pátek 17. prosince se uskutečnilo 2. kolo školní futsalové ligy, do kterého naše škola postoupila.

Museli jsme čelit soupeřům z těchto škol: Základní fotbalová škola Ohrazenice, Gymnázium Boženy Němcové Hradec Králové a ZŠ Nový Bydžov.

V prvním zápase jsme nastoupili do velmi vyhroceného utkání proti ZŠ Nový Bydžov. Začali jsme skvěle, vstřelili jsme rychlé dvě branky, nakonec jsme do druhého poločasu vstupovali za stavu 3:0. Soupeř však odstartoval druhou půli velmi dobře a srovnal na 3:3. Náš tým ale opět ukázal velké srdce a v posledních vteřinách dal Matěj Tlustý vítězný gól na konečných 4:3. Autoři branek v tomto utkání byli Tlustý (3 góly) a Šmídl.

Druhý zápas se nám vůbec nepovedl, proti ohrazenické škole jsme prohráli 0:9.

V posledním futsalovém klání naší škole stačila k postupu pouhá remíza. Do utkání jsme šli velmi natěšeně a sebevědomě. Začátek nebyl z naší strany vůbec povedený, dostali jsme rychlý gól na 0:1. Nevzdali jsme se a po skvělé podpoře z publika a výborném výkonu celého týmu jsme vyhráli 4:2. Postupujeme tedy do dalšího kola. Zde byli strůjci branek Šmídl, Klepetko, Tlustý a Kolbaba.

Děkujeme všem žákům za skvělou reprezentaci naší školy a trenérům za výborné vedení našeho týmu.

Sestava: Kolbaba – Tlustý, Nováček – Klepetko, Šmídl, Brožek, Novotný.

Pavel Kolbaba, 9. ročník

Další příspěvky

Ze života školy

Návštěva divadla

Ve čtvrtek 25. dubna se žáci pátého, šestého a sedmého ročníku vydali do Divadla Karla Pippicha v Chrudimi. Konalo se zde představení s názvem „Trapas nepřežiju! aneb Ten řízek nezvedej!“

Celý článek »

Den Země v 5. ročníku

V pátek 19. dubna se na 1. stupni konal projektový den nesoucí název Den Země. Naše pátá třída se vydala na procházku do Lovětínské rokle. Toto chráněné území je domovem

Štafetový pohár

Ve středu 17.4.2024 se žáci naší školy zúčastnili okresního kola Štafetového poháru 2024. V nepříliš přívětivém počasí (zima 3 – 6 stupňů C) se na atletickém stadionu v Chrudimi sešlo