Výlet do Šiklandu

Dne 31. května se žáci 6. B a 2. ročníku vypravili na školní výlet do Šiklandu. Po příjezdu na místo jsme si naše peníze vyměnili za „šikláky“, kterými se zde platilo. Poté jsme šli všichni navštívit indiána a ten nám řekl něco o indiánském životě. Dále jsme měli rozchod, každý chodil ve skupince. Vyzkoušeli jsme si spoustu aktivit, například jsme mohli rýžovat zlato, hledat v písku diamanty, soutěžit o ceny, střílet z luku i ze vzduchovky nebo si koupit nějaký suvenýr. Neváhali jsme také vyzkoušet, jak dlouho se udržíme na elektrickém býkovi, mohli jsme se projet mašinkou nebo se projít strašidelným zrcadlovým bludištěm. Viděli jsme také spoustu zvířat: králíky, lamy, bizona, tygry, kohouta a samozřejmě i koně. Tento den vyvrcholil westernovou show, kde jsme sledovali akrobatické kousky na koních s použitím lasa, biče i pistole. Také jsme zhlédli ukázku tance a běžného dne na divokém západě. Jelikož nám počasí přálo, všichni jsme si výlet velice užili.

Tomišková A., 6. B

Další příspěvky

Ze života školy

Exkurze do společnosti KOVOLIS HEDVIKOV

V pondělí 25. května jsme se v rámci odpolední výuky zúčastnili exkurze ve společnosti KOVOLIS HEDVIKOV v Třemošnici. Po příchodu k hlavní bráně areálu jsme obdrželi ochranné brýle a reflexní

Celý článek »
Ze života družiny

Dětský den

V pátek 29. května připravily školní družiny pro děti tradiční oslavu Dětského dne. Díky krásnému počasí mohly všechny aktivity probíhat venku a děti se s nadšením pustily do plnění připravených

Celý článek »
Ze života školy

Florbalový turnaj na naší škole

V úterý 26. května se v naší tělocvičně uskutečnil florbalový turnaj pro žáky 2. stupně. O tuto oblíbenou sportovní hru byl mezi žáky velký zájem, a proto naši školu reprezentovala

Celý článek »