Florbalový zápas

V pátek 16. 6. 2023 se chlapci z 9. ročníku, který doprovázel pan učitel Čermák, utkali s ronovskými deváťáky ve florbalovém zápase. Náš tým nastoupil ve složení Vítek, Kolbaba, Klepetko, Brožek, Tlustý, Jirák, Nováček, Šmídl a Marian Zelený. Družstvu se do branky postavil Václav Brožek. Hráči na obou stranách pečlivě prověřili schopnosti brankářů, o góly nebyla nouze. Zápas byl do poslední chvíle vyrovnaný a skončil 9:9. O vítězi rozhodly až nájezdy, právě tam se ukázala převaha našeho týmu. Chlapci dobře reprezentovali naši základní školu a domů odjížděli s krásným pocitem vítězství.

Matěj Vítek, 9. ročník