Poslední společný školní výlet

Dne 19. 6. spolu žáci 9. ročníku vyrazili na oblíbený Konopáč. Při příjezdu jsme si u vrátnice vyzvedli sportovní vybavení a šli jsme se ubytovat na chatky. Byly skromné, ale útulné. Po zabydlení přišel čas oběda. Všichni jsme si pochutnali. Potom měl každý volnou zábavu. Kluci hráli nohejbal nebo fotbal a holky zase badminton nebo „chytaly bronz“ na sluníčku. Odpoledne přišlo také na řadu koupání, na které se každý moc těšil. Voda byla mírně studená, ale po pár tempech se každý zahřál. Nakonec jsme si koupání užili natolik, že jsme šli do vody ještě dvakrát. Po večeři si každý odpočinul a postupně jsme si posedali okolo ohně. Kdo měl ještě chuť, tak si opekl špekáček. Náš hudebně nadaný spolužák Dan Mrázek nám na kytaru zahrál několik táborákových hitů, které celou večerní atmosféru příjemně dokreslily. Kolem desáté hodiny večerní jsme začali hrát na schovávanou jako vždy, když jsme byli na Konopáči. Nakonec jsme všichni po náročném dni ulehli do postele a šli spát. Ráno už jsme se jen nasnídali, poklidili nepořádek v chatkách a odcházeli na autobus, který nás odvezl domů. Bohužel to byl náš poslední společný výlet, ale každý si ho užil naplno a budeme na něj dlouho vzpomínat.                                                         

Kolbaba P., 9. ročník

Další příspěvky

Ze života školy

Děti v dopravě

Žáci 2. B se v pátek 15. září 2023 zúčastnili projektového dne „Děti v dopravě“, který se nesl v duchu zelené barvy. Společně se vydali na dopravní hřiště, povídali si o bezpečnosti na

Celý článek »
Ze života školy

Prvňáčci ve škole

V pondělí 4. září usedlo do školních lavic Základní školy Třemošnice 45 nových prvňáčků. Ve třídě 1. A přivítala nové žáčky paní učitelka Eva Čermáková a ve třídě 1. B

Celý článek »