Krajské kolo Olympijského víceboje

V úterý 21. 5. 2024 se v Moravské Třebové za velmi příznivého počasí uskutečnilo KRAJSKÉ KOLO OLYMPIJSKÉHO VÍCEBOJE, které zorganizovali naši bývalí atletičtí reprezentanti, mimo jiné třeba Šárka Kašpárková. Tato před lety úspěšná trojskokanka celý závod moderovala, ale pracovala i jako rozhodčí u jednotlivých disciplín, kterými byly: běh na 60m z bloků, skok daleký, shyby, hod kriketovým míčkem a běh na 1000m nebo 2 min driblinku mezi kužely vzdálenými od sebe 10m (tedy jiné disciplíny než v oblastním kole, kde byly: trojskok, hod medicinbalem, přeskok přes švihadlo, leh-sedy).

V nejstarší kategorii ročníků 2009 obsadila mezi všemi závodnicemi Pardubického kraje Tereza Kučerová z 9. A velmi hezké 9. místo. Ve stejné kategorii chlapců vybojoval Patrik Charvát z 8. A v nabité konkurenci jednatřiceti žáků 19. místo.

Oběma závodníkům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy. Věříme, že příští rok další naši žáci navážou v této soutěži na úspěchy letošních reprezentantů naší školy.
Mgr. Andrea Šmídlová