V úterý 21. května se vybraní zájemci z osmých a devátých tříd sešli v osm hodin ráno na místním vlakovém nádraží, aby spolu s učiteli Němcem, Čermákem a Pejřimovským vyrazili do pražské O2 arény sledovat utkání MS v ledním hokeji. Nejprve nás čekala cesta osobním vlakem do Čáslavi, kde jsme na přípoj čekali téměř hodinu. Pak jsme pokračovali rychlíkem až do Prahy. Z nádraží jsme šli pěšky ke stadionu. Zde nám učitelé dali rozchod, a tak jsme zamířili do fanzóny. Zanedlouho jsme se přesunuli na svá místa a sledovali napínavý hokejový zápas mezi Rakouskem a Velkou Británií. Po celou dobu jsme si užívali nezaměnitelnou atmosféru a povzbuzovali své favority. Po skončení utkání jsme se vrátili vlakem domů. Cestou jsme rozebírali průběh utkání a navzájem si sdělovali dojmy z celého dne. Děkujeme.
Matěj Vystavěl, 8. B

Ze života školy
Exkurze do společnosti KOVOLIS HEDVIKOV
V pondělí 25. května jsme se v rámci odpolední výuky zúčastnili exkurze ve společnosti KOVOLIS HEDVIKOV v Třemošnici. Po příchodu k hlavní bráně areálu jsme obdrželi ochranné brýle a reflexní

